Wpis z mikrobloga

Pali się u nas w robocie, trzeba trochę się spiąć żeby dowieźć tematy do końca, no cóż takie życie. Kolega (dość istotny) nie pojawił się dziś w pracy. Zapytałem kierownika co się stało, powiedział że ten kolega wziął NŻ. Myślę żę coś sie stało, może przyjdzie po południu czy coś, próbowałem się do niego dodzwonić. Co się okazało? Chłop pojechał gdzieś w tatry czy inne doliny pospacerować xD. Dorosły chłop, ojciec i mąż a takie rzeczy odpierdziela xD A potem sie dziwicie skąd się takie janusze biorą, kamerka w kiblu czy coś.
#bekazpodludzi #pracbaza #pracait #programista15k #korposwiat
  • 123
@AtlantyQ: wziął NŻ czyli pewnie dopiero rano zgłosił i wcześniej nikomu nie mówił, reszta załogi jest wykurzona bo musi za niego nadrobić i może robic nadgodziny i sobotę a może tez mieli jakieś plany ,imo słusznie mają do niego żal, co innego jakby zachorował czy inny nieplanowy wypadek, a nie wyjazd w góry. Takie wyjazdy zgłasza się wcześniej i inaczej organizuje pracę.
@thorgoth:
Z drugiej strony, są firmy 2-3 os i co nie mają prawa istnieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co prawda wtedy lepiej wszystko robić na 2 tyg do przodu, ale tak fajnie nie jest nawet w korpo z dużymi działami, gdzie wiele rzeczy kończy się na ost chwilę. Tyle że wtedy to spada na reszta zespołu jak połowa idzie na urlop itp
@duszan_z_kapitana_dupy: Witam niewolnika. Tak właśnie Janusze doprowadzają do sytuacji wojny miedzy swoimi pracownikami, a sami leżą dupami do góry i się z was śmieją, ze zamiast zająć się #!$%@? warunkami u Janusza i kiepska pensja to się gryziecie miedzy soba. Szef zaakceptował typowi urlop, wiec poszedł na urlop. A ty dzwonisz do faceta na urlopie i jeszcze myślisz, ze pomimo urlopu przyjdzie popołudniu xD No typie trochę rozumu.
@duszan_z_kapitana_dupy: Tacy ludzie jak ty najbardziej później dostają po dupsku, trzeba się nauczyć że to tylko praca i dla szefa się liczą zyski a nie ty i twoje życie. Tym samym jak źle się czuje to nie ide na siłe do roboty a biorę zwolnienie i nie obchodzi mnie zdanie szefa i przełożonych bo to moje zdrowie i wiem że jak mi się coś by stało to bez wachania by mnie
@thorgoth: @murdoc @thighslapper0 @Veela @ipiter0 @wyjna-rope
A wytłumaczcie mi, bo zero-jedynkowo piszecie że należy OPa wyśmiać, jak określilibyście balans pomiędzy tym że można wziąć NŻ a tym że spoczywa na was jako pracowniku pewna odpowiedzialność za swoją pracę?
Wszystko zależy od tego czy ten kolega OPa był faktycznie potrzebny, czy OP tylko halucynuje, poniżej to co cytuję ktoś dobrze napisał:

wziął NŻ czyli pewnie dopiero rano zgłosił i wcześniej nikomu nie