Wpis z mikrobloga

Pali się u nas w robocie, trzeba trochę się spiąć żeby dowieźć tematy do końca, no cóż takie życie. Kolega (dość istotny) nie pojawił się dziś w pracy. Zapytałem kierownika co się stało, powiedział że ten kolega wziął NŻ. Myślę żę coś sie stało, może przyjdzie po południu czy coś, próbowałem się do niego dodzwonić. Co się okazało? Chłop pojechał gdzieś w tatry czy inne doliny pospacerować xD. Dorosły chłop, ojciec i mąż a takie rzeczy odpierdziela xD A potem sie dziwicie skąd się takie janusze biorą, kamerka w kiblu czy coś.
#bekazpodludzi #pracbaza #pracait #programista15k #korposwiat
  • 123
@duszan_z_kapitana_dupy: ale z ciebie musi być przydupas szefa xD Skoro miał do tego prawo i chciał skorzystać akurat teraz, to mógł, i ch00jwielki ci do tego. Jedynym śmiesznym człowiekiem jesteś tutaj ty, próbując go z tego rozliczać. Ps. Nie dziwię się że nie odbiera twoich telefonów, zapewniam cię że robi to specjalnie i go rozumiem. A, jeszcze jedno: takie janusze biorą się stąd że mają takich piesków posłusznych do lizania dupy
@text ja pracuję w wielkim międzynarodowym koncernie, ale na hali na zmianie jest nas tylko 2 osoby, a szykujemy zamówienia na następny dzień, jak ktoś nie przyjdzie to reszta musi zostać i nadrabiać, robota musi być zrobiona.
Właśnie dlatego w poważnych firmach są okresowe bonusy i podwyżki uzależnione od jakości pracy, a potem zdziwienie, że ten co się stara ma 20% rocznie, a ten co się nie stara patrzy, jak mu inflacja pensję zżera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@duszan_z_kapitana_dupy: Urlop na żądanie można wziąć na dowolny cel, nawet na leżenie na kanapie cały dzień i to jest prawo pracownika i nikomu nic do tego.
Na jego miejscu jeszcze bym Cię #!$%@?ł że dzwoniłeś skoro jest na urlopie, widać ogarnięty i nie odebrał.
@interpenetrate: Jeżeli jestem członkiem zespołu, a zespół ma kierownika i należy jeszcze do jakiegoś działu, który też ma swojego kapo to na moim poziomie odpowiedizlany jestem tylko za swoje zadania zaplanowane na dany okres. Jeżeli coś się #!$%@?, to nie dostaję więcej zdań niż mogę zrobić tylko albo zmieniamy priorytety albo łapiemy opóźnienie, a za to dpowiedzialny jest już kierownik, który powinien zaplanować odpowiednie rezerwy. Rozumiem, że w niedużych firmach może