Wpis z mikrobloga

@Adams_GA: zamień w ustawieniach konsoli analogi i sprawdź czy tak się dzieje. Być może problem z dryfowaniem drążka. U mnie na prawym mam jakbym przesunął analog w lewo.
@Adams_GA zmień czułość/martwą strefę (nie pamiętam jak było nazwane) w ustawieniach. W innych grach nie miałem problemu, w CP musiałem to ustawić na wyższym poziomie i jeszcze w trakcie zwiększać.
@Adams_GA: Pad dryfuje, nie będzie to występowało we wszystkich grach, bo w niektórych martwa strefa czy czułość na małe wychylenia jest ustawiona inaczej.
@Adams_GA: Moim zdaniem jest dokładnie tak jak mówi @sm_m. Ja miałem dokładnie takie same objawy, i też pierwszą grą w którym to wystąpiło i się nasiliło był cyberpunk. Podejrzewam że w grze jest bardzo mała martwa strefa ustawiona, przez co częściej można wyłapać problem z padem.
@Lord_Mefisto: @Smartek Samo dryfowanie jest dość łatwe w naprawie (albo mam szczęści do tego). Mi ostatnio pojawił się nowy problem, pad w lewej gałce przestał rejestrować maksymalne wychylenie w górę, przez co w kilku grach nie mogłem biegać do przodu (np. Control i Judgement), no i ostatecznie kupiłem drugi.