Wpis z mikrobloga

@lysyzlombardu bylem i #!$%@? głupoty xd normalny sklep, sporo rzeczy takich co w innych sklepach nie ma, ale tez nie wszystkie marki są w dino, ceny to #!$%@? bo porownywanie że dzis jest cos na promocji w lidlu, jutro w biedrze a pojutrze w dino to trzeba być jakimś emerytem zeby tak chodzic i porównywać, biedronka juz dawno nie jest tanim sklepem, ja wiekszosc zakupów robie w lewiatanie, ceny podobne jak wszędzie,
  • Odpowiedz
I w dodatku typek założył sobie własną firmę budowlaną, żeby te sklepy budować


@Limonene: Dino to #!$%@? majstersztyk. Tam wszystko jest od nich, budowa, logistyka, zakłady mięsne. Chyba też nawet fotowoltaika. Oni prawie nic nie outsorucują żeby tnąć koszty.
  • Odpowiedz
@Lukardio ludzie porównują Dino z Biedrą, że biedny sklep, kiepski wybór i w ogóle to już nawet nie chce go na oczy widzieć skoro przegrywa z #!$%@? Biedronką xD największym syfem na polskim rynku
  • Odpowiedz
właściciel DINO nie pozwala wnosić do swojego otoczenia smartfonów. Ludzie nie wiedza jak wygląda. Aby awansować, szef musi znać Twoja rodzinę od kilku lat. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@dlugi-gr: też o tym słyszałem brzmi ciekawie w sumie
  • Odpowiedz
Pomijając, że Dino ma inny cel niż przyjechać autem, kupić 5 toreb zakupów i spakować. Tam dużo osób przychodzi pieszo.


Akurat u mnie Dino postawili w taki miejscu, że tam nie ma specjalnie ludzi, na drodze przejazdowej. Drogą tą się najczęściej przejeżdża na większe zakupy do innych sklepów, to jest #!$%@? na którym nikt nie staje. A okolicznej ludności (raptem jedna wioska poniżej 1k ludności) jest trochę mało, aby tak duży sklep
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto: oho argument wieku, mój ulubiony. Stawiamy obok chlopskiego rozumu XD W jakieś bingo gramy?

okolicznej ludności (raptem jedna wioska poniżej 1k ludności) jest trochę mało, aby tak duży sklep się utrzymał


i tu twoje myślenie polega, bo Dino właśnie celowało do takich klientów i na takie #!$%@?. I jak widać udało im się.
  • Odpowiedz
@Lukardio: U mnie geniusze postawili Dino w bezpośrednim sąsiedztwie Lidla i Biedronki, wciąż się dziwię jakim cudem to jeszcze tam działa od dekady skoro mało kto tam chodzi. Nawet oświetlenie mają biedne jak jasny #!$%@?. To musi być przykrywka do wskrzeszania kogoś w podziemiach pod Dino, innego powodu nie widzę
  • Odpowiedz
ja jebix w 12 lat wybudować tyle sklepów i postawić taką sieć handlową to trzeba mieć łeb. Na dodatek to wszystko na rynku gdzie istnieją dużo więksi gracze z większą ilością pieniędzy.


@zeszyt-w-kratke: Bo się wstrzelili w pewną niszę, obrzeża miast powiatowych i małe miejscowości. W mojej okolicy są dwa i aut tam stoi całkiem sporo. Minus taki, że połowa małych sklepików zwyczajnie się pozamykała.
  • Odpowiedz
@Lukardio Nie wiem jak można mówić że Dino gorsze niż Biedronka xD Ceny podobne wybór całkiem spoko ale mniejszy niż wielkie sklepy chociaż ostatnio w żadnym innym sklepie nie było takie wyboru somersby jak Dino XD Zazwyczaj jeden czy dwa #!$%@? smaki i obok pełno tyskiego a w Dino 5-6 różnych Smaków i cały czas bez problemu dostępne. W Biedronce wieczne kolejki braki w produktach syf na sklepach i mega #!$%@? kasy
  • Odpowiedz