Wpis z mikrobloga

Na specjalne życzenie pewnego przesympatycznego Mireczka popełniłem o to taki pierścionek. Wytyczne były takie by kamień był niebieski i wpadający w zieleń (upolowałem szafir), towarzystwo diamentów (umieściłem) oraz dość filigranowa konstrukcja. Zadanie tość trudne bo kamień dość głęboki i trzeba go osadzić wysoko by swoim szlifowanym spodem nie wbijał się w palec wybranki😉
Życzę wszystkim miłego dnia i pysznej kawusi
#rozowepaski
#niebieskiepaski
#zareczyny
#jubilerstwo
#pierscionek
#mishmashstudio666
MishMashStudio666 - Na specjalne życzenie pewnego przesympatycznego Mireczka popełnił...

źródło: InShot_20240212_203441573

Pobierz
  • 86
@MishMashStudio666: szafiry, diamenty - gorszą degeneracją społeczną nad Wisłą od strony ekonomicznej jest tylko kupowanie audiofilskich kabli, kupno tulipanów na górce i nadmierny wypływ gotówki na samochody oraz bzdurne usługi jak tatuaże.

Być, nie mieć.

Wszyscy umrzemy, a to tylko kamień.
I stara zasada - jak z samochodami. Stać Cię na 100 kolejnych? Albo zarobiłeś na to w drugiej iteracji (obligacje, dywidendy) - A to sobie kup.
Ale machać na to
@MishMashStudio666: dzięki za odpowiedz. Slyszalem kiedys zeby nie kupowac obraczek do slubu w takich sieciowoach tylko poszukac jakiegos zlotnika pasjonata. Nie dosc ze zrobi to duzo ladniej, unikatowo, byc moze taniej albo w tych samych pieniadzach ale jednak.sa niepowtarzalne :) Rozumiem że naszyjniki lub kolczyki to też dla Ciebie nie problem?
@MishMashStudio666 czy to pradwa że jak "zużyje" sie caly klin w biurku zlotniczym to powinno jubilera być stać na ładne mieszkanie? tak kiedyś opowiadał mój znajomy i zastanawiam się czy przy obecnych cenach mieszkań to jeszcze ma zastosowanie xD
@Zabojcza_Rozowa: przepiękny symbol patriarchatu z którym tak walczy nowoczesna, równouprawniona p0lka! Obrzydliwy średniowieczny zwyczaj! Aaa nie, jest wart trochę siana więc już nowoczesnej, niezależnej nie przeszkadza xD.