Wpis z mikrobloga

Kobieta przez 8 lat prześladuje byłego chłopaka oskarżając go fałszywie o bycie pedofilem i gwałcicielem. Chłopak zostaje zwolniony z pracy, pobity, otrzymuje groźby "wywiezienia do lasu i zakopania" od kolegów patuski. W efekcie wyprowadza się z Legnicy do Wrocławia, potem do Torunia.

Kobieta nie odpuszcza i dopada go nawet tam, pisząc o zoofilu, który gwałci psy w lokalnym parku wrzucając zdjęcie jego twarzy na lokalne "spotted" na Facebooku.

Wyrok dla kobiety w sierpniu 2023: prace społeczne.

Luty 2024. Tym razem na portalu X (dawniej Twitter) ktoś z innego konta wrzuca zdjęcie chłopaka i pomawia go o bycie owym gwałcicielem i zabójcą białorusinki z Warszawy. Oczywiście fałszywie, bo sylwetka prawdziwego sprawcy, Doriana S. jest znana już wcześniej. Stalking rusza ponownie. Prokuratora nie chce zająć się sprawą sugerując pozew cywilny.

Marzec 2024. W Sejmie w pierwszym czytaniu przegłosowany zostaje projekt zmiany definicji gwałtu, który znacząco ułatwi fałszywe oskarżenia o gwałt i pomawianie.

Nikt nie planuje zaostrzenia kary za fałszywe oskarżenia o gwałt, pedofilię czy molestowanie.

Źródło

#falszyweoskarzenie #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #legnica #wroclaw #torun #p0lka #depresja #blackpill #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa
sildenafil - Kobieta przez 8 lat prześladuje byłego chłopaka oskarżając go fałszywie ...

źródło: temp_file8611573103534264513

Pobierz
  • 73
@sildenafil: Społeczeństwo ogólnie strasznie faworyzuje kobiety, za mną kiedyś chodziła taka jedna którą nie byłem zainteresowany, nigdy nie byliśmy razem, nigdy się nie przespaliśmy razem. Dziewczyna była okropnie natrętna, na początku tylko zagadywała i wypisywała do mnie - to były jeszcze czasy GG, gdy tylko pojawiałem się online, ona od razu pisała, musiałem siedzieć na niewidocznym :). Później zaczęła chodzić za mną, chodziliśmy do jednej szkoły, znała mój plan lekcji i
@nickson: przeważnie jednak nie wychodzą. Poza tym nawet jeśli, naprawdę nie kojarzysz polityków którzy są znani z ch0jowych zagrywek, wyłudzania pieniędzy na chore dzieci, defraudacji, łapówkarstwa, alkoholizmu i tak dalej a nadal są wybierani? Należy wybierać osoby o najlepszych kompetencjach, po prostu. W twoim systemie ktoś kto np spędził na nauce 20lat, wie o prawie wszystko ale jest bardzo nieatrakcyjny fizycznie i ma cichy charakter nie ma żadnych szans z typem