Wpis z mikrobloga

Kobieta przez 8 lat prześladuje byłego chłopaka oskarżając go fałszywie o bycie pedofilem i gwałcicielem. Chłopak zostaje zwolniony z pracy, pobity, otrzymuje groźby "wywiezienia do lasu i zakopania" od kolegów patuski. W efekcie wyprowadza się z Legnicy do Wrocławia, potem do Torunia.

Kobieta nie odpuszcza i dopada go nawet tam, pisząc o zoofilu, który gwałci psy w lokalnym parku wrzucając zdjęcie jego twarzy na lokalne "spotted" na Facebooku.

Wyrok dla kobiety w sierpniu 2023: prace społeczne.

Luty 2024. Tym razem na portalu X (dawniej Twitter) ktoś z innego konta wrzuca zdjęcie chłopaka i pomawia go o bycie owym gwałcicielem i zabójcą białorusinki z Warszawy. Oczywiście fałszywie, bo sylwetka prawdziwego sprawcy, Doriana S. jest znana już wcześniej. Stalking rusza ponownie. Prokuratora nie chce zająć się sprawą sugerując pozew cywilny.

Marzec 2024. W Sejmie w pierwszym czytaniu przegłosowany zostaje projekt zmiany definicji gwałtu, który znacząco ułatwi fałszywe oskarżenia o gwałt i pomawianie.

Nikt nie planuje zaostrzenia kary za fałszywe oskarżenia o gwałt, pedofilię czy molestowanie.

Źródło

#falszyweoskarzenie #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #legnica #wroclaw #torun #p0lka #depresja #blackpill #logikarozowychpaskow #bekazlewactwa
sildenafil - Kobieta przez 8 lat prześladuje byłego chłopaka oskarżając go fałszywie ...

źródło: temp_file8611573103534264513

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@sildenafil: Warto zwrócić uwagę na typ kwalifikowany w §3: wyższa kara grozi sprawcy stalkingu, jeśli w jego rezultacie dojdzie do próby samobójczej. Czytałem w komentarzu do KK, że nie jest wymagane, aby wspomniane "targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie" było skuteczne.

Czyli:
1. Zostawiasz list pożegnalny i wskazujesz, że wszystko przez nękanie, któremu podlegasz.
2. Wchodzisz na most, czekasz aż przyjedzie Policja, ostatecznie dajesz się namówić na zejście.
3. Sprawa (przynajmniej
meltdown - @sildenafil: Warto zwrócić uwagę na typ kwalifikowany w §3: wyższa kara gr...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-13 093817

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rv0000: prawda - niemniej jeśli sprawca może posługiwać się sprytem i przebiegłością jeśli chodzi o poszukiwanie metod udręczenia ofiary, to moim zdaniem uprawnia to ofiarę do bronienia się wszelkimi dostępnymi sposobami (zwłaszcza przy bierności organów państwa mających zapewniać jej bezpieczeństwo)
  • Odpowiedz
  • 916
@meltdown: @Bumelante ja bym zaczął od publikacji jej danych i twarzy gdybym był ofiarą takiego działania i pomówień. Ona jest anonimowa i to daje jej paliwo do działania.

No i obowiązkowo dane i wizerunek sędziego/sędzi, którzy wydali taki wyrok. Coś co w USA jest pierwszą informacją. A w Polsce cały czas enigmatyczne: sąd wydał wyrok. Tutaj też działa zasada anonimowości sędziego i braku odpowiedzialności za swoje wyroki.
  • Odpowiedz
@sildenafil nie wytoczył jej cywilnego? Ja przy podobnej akcji, konieczności przez to zmiany pracy wygrałem w cywilnym dość sporo pieniędzy, dziewczyna od pierwszych dni pracy na UOP ma komornika który mi kasę przelewa co miesiąc.
  • Odpowiedz
dlaczego wy niebiescy spotykacie się z takimi psycholkami? Co, łobuziara kocha najbardziej? XD sam jest sobie winien.


@AlienFromWenus: Przecież w takich sytuacjach nie trzeba się nawet z takimi spotykać, bo wystarczy że gość odrzuci zaloty od takiej i spirala może zostać uruchomiona. Mój znajomy miał wiele lat temu podobną sytuację, dziewczyna do niego natarczywie zarywała, on jej wprost powiedział że nic z tego ale nie dawała za wygraną jeszcze przez dłuższy
  • Odpowiedz
@CorniMati wysyłała wiadomości do moich znajomych z pracy, gdzie pisała o mnie, czasem prawdę, czasem kłamstwa. W tym czasie się ze mną spotykała i pukala, ufałem jej więc opowiadałem co tam w pracy, sama znalazła ludzi na FB i do nich wypisywała, tylko do kobiet.

Przez pół roku nikt w pracy mi o tym nie mówił, a tylko odgadywali mnie za plecami. Po tym jak zerwałem z nią to jakoś do mnie
  • Odpowiedz
@Krs90: to też, ale facet ma rację. Jak widzisz czerwone flagi, to po prostu ucinasz kontakt i tyle. Faceci w tej kwestii są tak samo nieporadni jak juleczki łase na bedbojowego k0tasa.
  • Odpowiedz