Wpis z mikrobloga

@cichooo: zajmuje się hobbystycznie astronomią od paru lat więc statystycznie powinienem kiedykolwiek dostrzec taki obiekt. Niestety nigdy mi się nie udało. Moje stwierdzenie na ten temat jest takie że ludzie którzy widzieli jakieś światła czy kształty to albo wytwór ich wyobraźni albo nie umiejętność interpretacji naturalnych zjawisk.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@rafal4432 ja osobiście widziałem nisko lecący owalny obiekt, który wyglądał jak tic tac. Był srebrny, odbijał światło.

W biały dzień nad autostradą w Niemczech leciał jak po sznurku. Nie był to ani dron, ani samolot, ani helikopter.

Co to było? #!$%@? wie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rafal4432 spoko, rozumiem.

Nie wiem czy to co widziałem było czymś więcej.
Może tak, a może nie, pewnie nie.
Mimo wszystko ciężko jest odrzucić historie wszystkich świadków z całego świata.

I want to believe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Moje stwierdzenie na ten temat jest takie że ludzie którzy widzieli jakieś światła czy kształty to albo wytwór ich wyobraźni albo nie umiejętność interpretacji naturalnych zjawisk.


@rafal4432: Piloci USAF też mieli wytwór wyobraźni? xD
secs - >Moje stwierdzenie na ten temat jest takie że ludzie którzy widzieli jakieś św...
  • Odpowiedz
@rafal4432 Nigdzie nie napisałem że myślę że to kosmici. Nawet ktoś napisał w odpowiedzi na podobny mój post że słyszał że testy takich szybkich samolotów kosmicznych odbywają się nad Atlantykiem a ja akurat widziałem to nad Atlantykiem (mimo że o tym nie napisałem).
  • Odpowiedz
@rafal4432 Ten trójkąt lecący te kilkadziesiąt kilometrów na sekundę jest zastanawiający ale zupełnie do wyjaśnienia jako tajny projekt, tylko ten drugi obiekt zmieniający momentalnie kierunek i to w latach PRL-u to już jednak wierzę że to jednak kosmici. Nie bardzo wierzę żeby wtedy ludzie mogli mieć taką technologię (ale się nie upieram że nie). Jednak nie wierzę w kosmitów żywych a w sondy automatyczne, mogłyby być to sondy von Neumanna na przykład,
  • Odpowiedz
@LeonardoDaWincyj: zakładając że masz rację. Musimy uznać jakiś gigantyczny spisek wielu rządów na świecie. Nie wierzę że w ciągu tylu lat nie pojawiły by się niepodważalne dowody. Wierzę w obce cywilizacje jednak jeśli by nas odwiedzali już byśmy o tym wiedzieli.
  • Odpowiedz
@rafal4432 Też tego nie rozumiem ale wierzę w to co sam widziałem a to było zbyt niesamowite i zgadza się z obserwacjami tych Tic Taców potwierdzonych przez wojsko. Te nagłe zmiany kierunku lotu są absolutnie nieziemskie.
Dziwi mnie jednak że nie ma wielu zgłoszeń z radarów ale może te obiekty nie odbijają radaru? Jedyne wyjaśnienie.
  • Odpowiedz