Wpis z mikrobloga

Ostatnio cały internet zasrany fit posiłkami ze skyra. Proteinowe muffiny, proteinowe serniki, proteinowe chleby wszystko na skyrze.

Czy skyr to aż taki game changer w diecie czy kolejny wymysł / chwilowy trend?

#silownia #dieta #mikrokoksy #mirkokoksy #jedzenie

Skyr?

  • Game Changer 37.9% (108)
  • Kolejny wymysł 62.1% (177)

Oddanych głosów: 285

  • 19
  • Odpowiedz
@Ncaoj99t: dla mnie game changer, fajne makro, sporo białka, mało węgli, zero tłuszczu. Ale ja nic z niego nie robię tylko żre po prostu łyżką, czasem nawet po 4-5 kubeczków dziennie. Fajnie wchodzi i nie zamula.
no jedynie może jakiś sos czosnkowy z jego pomocą robiłem
  • Odpowiedz
@Ncaoj99t: skyry są od XX lat na rynku, to nic nowego, każdy kto chodź trochę dietkował to wiedział o tym, tylko teraz za sprawą tego że jest dostepny wszędzie, każdy jest fit bo je skyry xd, ja pamiętam skyr to chyba jadłem z 10 lat temu pierwszy raz, kupiłem go w ALMIE, nie było tgo ani w biedrze, ani w lidlu. Chyba w tesco też kupowałem, eklerku. Nic nowego.
  • Odpowiedz
@Ncaoj99t: skyr sam w sobie to nie wymysł, zwykły jogurt bez tłuszczu. Wymysłem są te wszystkie fit przepisy gdzie skyr #!$%@? zastępują każde jedzenie znane ludzkości xD
  • Odpowiedz
@Ncaoj99t: Ogólnie proteinowe puddingy, kaszki, serki itd. są super. Makro bardzo dobre i nie trzeba przez to żreć białka w prochu tylko pyszny pudding. Podbijanie białka nigdy nie było prostrze
  • Odpowiedz
Jprdl...kazeina micelarna 4-5 smaków do rotowania i elo. Żadnych skyrów, puddingów, kaszek, serków czy innych gówien.
  • Odpowiedz
@smatthy: w lidlu raczej bez problemu, w biedronce jest odpowiednik marki własnej o pojemności 700 ml (50+g białka). Mam na myśli skyry naturalne, a nie owocowe - te owocowe są właściwie wszędzie.
Ja akurat mam blisko biedronkę i to w niej najczęściej robię zakupy i nigdy nie mam problemu z dostępnością.

@Ncaoj99t Skyr jest super do podbicia białka w diecie (zwłaszcza pitny). Sam zastąpiłem skyrem jogurty czy śmietanę. Drobna zmiana, a
  • Odpowiedz
@Ncaoj99t: Skyr to gówno dla masochistów. Tylko jogurt grecki 10% tłuszczu !!!!!1111 Dobry w smaku, idealna kremowa konsystencja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ncaoj99t uważam że skyry są dobre na redukcji - do rzucisz płatki owsiane, banana i w miarę mało kcal a zbilansowany posiłek i trochę się najesz. Jednak na uwielbiany na wykopie "chłopski rozum" - lepsza masę mięśniową zrobisz na jakościowej chudej szynce, jajkach , mięsie niż na skyrach :)

Ale uważam że globalnie przy walce z otyłością populacyjna jest to gamę changer ogolnospolecznosciowy. A promowanie go wszędzie w social mediach może sprawi
  • Odpowiedz