Wpis z mikrobloga

https://www.ikea.com/pl/pl/p/sensuell-patelnia-stal-nierdz-szary-60324544/

Jakie opinie o patelniach z Ikea? Generalnie ja o ich produktach mam takie zdanie, że może szału nie robią ale w tej samej kategorii cenowej często nie idzie znaleźć lepszych rzeczy u konkurencji. Cały czas chodzi mi po głowie kupno takiej patelni bez powłoki, którą ciężko zepsuć i zastanawiam się czy ta z Ikea nie będzie spoko. Nie chce tez przesadzać i dać się zbajerować tymi patelniami za 1k zł xD To w końcu tylko kawałek stali i te 250 zł to i tak według mnie kosmos.

#ikea #kuchnia #gotujzwykopem
  • 3
@Murasame: Patelnia ze stali jest dla tych którzy potrafią na niej smażyć, lub są zdeterminowani by się tego nauczyć, trzeba mieć spore doświadczenie i dobrze kontrolować temperaturę żeby dobrze jej używać.
@HlHl: dokładnie, realnie profesjonaliści używają ręcznego termometru i patrzą ile ma stopni i czy już można.
@Murasame nauczysz się. Nie mógłbym tylko na niej smażyć naleśników ale przecież odo tego jest inna.
@Murasame: Ja używam takiej z Ikei i jest całkiem nieźle. W przeciwieństwie do stali węglowej nie trzeba się przejmować przy kwaśnych potrawach. Jak chcesz fajnie rumienić mięso i np. na bazie tego robić sos taka pateknia to super opcja. Trzeba się nauczyć z niej korzystać, tak jak piszą powyżej.