Wpis z mikrobloga

  • 99
@assurin jestem wicemistrzem europy w bjj, grosza na tym nie zarobiłem xd poza tym zawody zawodom nie równe i możesz zostać mistrzem Europy i nawet lokalna gazeta o tobie nie napisze xd są kategorie wagowe, podział na pasy i różne federacje, z jednych zadowdów może wyjść kilkudziesięciu mistrzów Europy xd Więc nie szalałbym tak z tymi tytułami xd
@deiceberg: Skończcie już #!$%@?ć, że jest utrzymanką Lewandowskiego, ponieważ gdy Lewy dopiero zaczął kopać w piłkę, to oni już byli parą, więc nie poleciała na jego pieniądze, bo ich nie miał.


@hacerking: Jedno nie przeczy drugiemu. Mąż się dorobił w czasie małżeństwa, to została jego utrzymanką i pieniądze jej spadły z nieba. Czy to się stało przed czy po ślubie, nie ma żadnego znaczenia.
drygu do biznesu


@WaltherW: na drygu pozostańmy xD na pewno ze swojej pracy etatowej (czy czym tam się zajmowała) opłacała na początku firmy marketingowe oraz doradców biznesowych, którzy wszystko za nią robili, a ona tylko mówiła co jest źle xD

Skończcie już #!$%@?ć, że jest utrzymanką Lewandowskiego


@hacerking: nikt nie mówi, że poleciała na kasę.
Podkreślane jest, że jej zdaniem, ona wszystko zawdzięcza sobie i wręcz wypiera się tego, że
tak tak, wielokrotna medalistka Europy by paznokcie robiła xDD typowy wykop


@assurin: mój sąsiad jest trzykrotnym mistrzem świata w karate tradycyjnym i przez lata pracował jako wuefista w szkole, sezonowo dorabiając za granicą w ogórkach. Dopiero jak odłożył na biznes to otworzył dojo i bawi się w trenowanie dzieci. Pewnie byłoby mu łatwiej, gdyby miał cipę i męża znanego piłkarza :)

Ale żeby być sprawiedliwym to trzeba przyznać, że jest wiele
@hacerking: ale to nie o to chodzi czy jest czy nie jest jego utrzymanka. Jest jego zona i na 100% miala duzy wpływ na jego kariere. Z dobrą kobietą u boku można dużo osiągnać.

Ale problem jest w tym, że Ania udaje, że sama osiągnęła to co osiągnęła. A to tylko i wyłączeniu temu, że jest żoną Roberta jej biznesy działają a ona jest tak znana. I owszem, pomogła Robertowi, wychowuje
@deiceberg ja tam ją lubię. była z lewym od samego początku jego kariery i razem się rozwijali, on w piłce ona w swoim fit biznesie. jakby siedziała i piłowała pazury jak większość żon celebrytów to byłoby lepiej? tacy jesteście wszyscy mądrzy, jakbyście wszyscy mieli biznesy z milionowym przychodem. a tak naprawdę sami chcielibyście mieć możliwości na to żeby robić hajs ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@assurin Są medaliści którzy pracują w sklepach z odżywkami albo na siłkach. W moim mieście mistrz w ciężarach prowadził lokalną siłownie właśnie medale w niszowym sporcie to nie jest przepustka do nie wiadomo jakiej kariery.