Wpis z mikrobloga

Z drugiej strony nie uważam, że Lewandowska nie ma drygu do biznesu. Ale gdyby nie Robercik to skala tego byłaby o wieeeele mniejsza. Żadnych cateringów i innych tego typu rzeczy.


@WaltherW: Przecież ma od tego sztab ludzi, którzy potrafią to wypromować na jej popularności, żadna jej zaradność czy dryg xD
@janciopan: Jesteś w dużym błędzie To ludzie dzielą się na tych którzy są w stanie analizować logicznie i syntezować informacje i resztę niepełnosprawną w możliwości do analizowania.

Przekonywać możesz paruLetnie dziecko do czegoś a dorośli albo sami już coś rozumieją na automacie albo nigdy nie zrozumieją.
ma dryg do biznesu


@wcfilmowe: serio myślisz, ze to jej wizja, strtegia itd.? Przecież zapłacili pewnie komuś za to tak jak płacisz agencjom marketingowym. Ona pewnie tylko naciskała na promowanie siebie bo wie, ze w końcu to wszystko piierdolnie i chce mieć zabezpieczenie na przyszłość.
ja tam ją lubię. była z lewym od samego początku jego kariery i razem się rozwijali, on w piłce ona w swoim fit biznesie. jakby siedziała i piłowała pazury jak większość żon celebrytów to byłoby lepiej? tacy jesteście wszyscy mądrzy, jakbyście wszyscy mieli biznesy z milionowym przychodem. a tak naprawdę sami chcielibyście mieć możliwości na to żeby robić hajs


@hermetyczniee: Nie ogarniasz,że ona by nic nie miała gdyby nie on...
@HrabiaZet: Oczywiście, że Lewandowska nie siedzi w PS i nie projektuje grafik na opakowania swoich batonów tylko marketingiem zajmuje się agencja. Natomiast pomysł na biznes i ogólna wizja były pewnie jej. Ja wiem, że tutaj się jej nie lubi, sam mam do niej raczej wstręt, ale bez przesady, to nie jest rocket sience ogarnąć, że jak jest moda na fitness i kojarzą mnie ze sportem to zrobię produkty fitness xD aż
to nie jest rocket sience ogarnąć, że jak jest moda na fitness i kojarzą mnie ze sportem to zrobię produkty fitness xD aż tak głupia nie jest.


@wcfilmowe: Dla mnie to jest jakaś tam po prostu atencyjna wieśniarka i tyle, nie jaram się ani nią ani robercikiem , nawet nie oglądam piłki nożnej bo dla mnie to nudne. Ale w swojej wizji widzę to tak: ej mam hajs, rozkmińcie mi tu