Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Socah to się nazywa poznawanie ludzi, możesz spróbować jak wyjdziesz z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale życzę ci żebyś trafił lepiej niż ja z tymi dwoma
  • Odpowiedz
@NEGAN_: Nie trzeba być mistrzem podrywu, jak laska jest zainteresowana rozmową z Tobą to możecie gadać o pierdołach. Teraz każdy wysila się i kombinuje jak napisać, aby wzbudzić zainteresowanie. Ja wychodzę z założenia, że jak laska nie chce gadać to szkoda tracić czasu i lecę dalej.
  • Odpowiedz
@xPekka: Piszesz "hej, co tam?" i niezależnie co ona odpisze Twoja kolejna wiadomość to "usiądź mi na twarzy skarbie". Tak się wyrywa, a nie na jakieś ćwiczenia lol
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@patrickwro no to widać, co wydaje się dziwne, bo na żywo gadało się spoko, a w przypadku jednej z tych dwóch to ona mnie dodała a nie ja ją xD
  • Odpowiedz
@NEGAN_: możesz stawać na choju, mieć najlepsza bajere świata, ale nic ci to nie da jeśli kobieta nie da ci szansy i zainteresowania. Nie ma żadnych tajemnych tekstów, musisz po prostu ja zainteresować wyglądam i charyzmą, całą reszta toczy się sama. Więc nie p-----l o jakimś podrywie.
  • Odpowiedz