Wpis z mikrobloga

@Nowekonto1238 synek jestem tech lead i myślisz że jak poznaje kogoś nowego to podaje pełną nazwę stanowiska i technologie xD po prostu mówię, że programuje i elo. Cały ten podział junior - senior można #!$%@?ć do kosza bo ostatnio miałem takiego seniora który mimo wpisów w CV, nie umiał zrobić group by z having czy jakiegoś prostego aggregate'a w mongo.
płacą mi 12k za siedzenie w domu gdzie połowę przeleze na łóżku.


@iMarket: renta czy zasiłek? Da się z tego wyżyć jakoś? Nie znam się zbytnio na zapomogach. To dużo czy mało?
@Cztero0404: nadal lepiej niż być wsiurem.

Przynajmniej mogę się kąpać 2 razy dziennie (conajmniej) w ciepłej łazience z ogrzewaniem podłogowym, moi współpracownicy i sąsiedzi mają komplet białych zębów, mogę chodzić do pracy w czystych, ładnych ubraniach i używać perfum bo nie będą się gryzły z potem jak u roboli. Nawet bycie lepiej dofinansowanym (pieniędzmi ze złej uni oraz z tej okropnej stolicy) wsiurkiem w drogim kombajnie czy czym wy tam jeździcie,
nie ogarniasz że w korpo łatwiej posługiwać się jednym językiem niż innym w każdym kraju ale za to umiesz sobie zwalić do avy max


@SmugglerFan: I widzisz, problem jest taki iż ''ogarniam'' nawet bardzo w przeciwieństwie do garstki korpo-szczurów których ego niewytrzymało bo jakiś losowy podobno nastoletni mitoman z internetu śmiał zażartować i wbić szpileczkę na jakimś wykopie. Z resztą mój komentarz polubiło jakieś 360 osób później też kilka więc większość
@Cztero0404

@wuwuzela1: Jestem ''senior developerem'' nie no, śmieszna jest ta nowo korpo-mowa. Najgorsze jest chyba to, że ci ludzie serio myślą, że są kimś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ja pierniczę, o nikogo nie ma tyle bólu dupy, co o programistów xD straszna zazdrość w ludziach jest.

I nie wiem czemu tobie się wydaje, że programiści mieliby nie być dumni ze swojej pracy, jak wymaga inteligencji, wykształcenia (niekoniecznie
@Cztero0404

>Ehh wsiury...


@Nowekonto1238: @GOHAN Wracajcie do swoich wielkomiejskich kawalerek przepraszam ''mikro apertamentów'' z kredytem hipotecznym za milion złotych na 30 lat najbliżej na Wilanowie pić kawę w proszku bo jutro na 9:00 do swojego korpo-januszexu macie gdzie będziecie się upominać o premię jakiejś 30 kilku letniej baby z głową szeroką jak telewizor która robi kawę i gałę szefowi za 150 zł premii na święta @Ogau ale to nie brzmi tak
@enten

@wuwuzela1: Najlepsze jest to, że jak kiedyś laskom mówiłem, że jestem inwestorem kapitałowym to się krzywiły i pytały co to oznacza. Jak mówiłem, że no gram na giełdzie, forexie i na krypto, to się krzywiły jeszcze bardziej i pytały mnie czy da się z tego utrzymać. Dopiero później jak mówiłem, że jestem programistom to zaczynały być chętne do rozmowy, bo programista ma na pasku wypłaty wysoką pensję. Tyle tylko że