Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: mysle ze zarobiles tyle ile co rodzice dali kieszonkowego to po pierwsze, po drugie "dla tego" piszemy razem, bedziesz miał na polskim za pare lat chlopczyku, po trzecie to ty jako burzliwy 13 latek z pryszczami raczej nie bedziesz decydowal jak pisze 14 latek bo to dopiero przed toba i za rok zobaczymy jakich to nowych patoidoli sobie znajddziesz XDDD
  • Odpowiedz
@iMarket: Też relatywnie dużo zarabiam jak na polskie realia właściwie siedząc bardzo dużo w domu/pracując zdalnie często o dziwnych godzinach dla tego chociażby mam czas żeby często na wykopie siedzieć. Aczkolwiek takie formy pracy dalej nie robią z absolutnie kogokolwiek kogoś
  • Odpowiedz
@OskarDeveloperski: Jak tam, spakowany już na jutro do szkoły bo ferie się skończyły? Naprawdę nie umiesz odbić piłeczki do tego stopnia, że musisz jakieś ''dla tego'' wyciągać, ale miło mi naprawdę iż przyłożyłem się do twojej edukacji i już wiesz, że się tak nie pisze. Matko, ale bezczelni są dzisiaj ci gówniarze...
  • Odpowiedz
nie jeden by się pociął za coś takiego.


@iMarket: Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ale tak naprawdę ci ludzie nie wiedzą na co się piszą i jakby te pieniądze ten hajs im przysłania wszystko bo to jest trochę taka złota klatka. Niby stać Cię przysłowiowo na wszystko, jest to bardzo fajne oczywiście, ale jakby świat się nie staje piękniejszy za szybą nowego bmw zwłaszcza jak deszcz pada.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: mnie #!$%@? te polackie mówienie po angielsku, jeszcze żeby chociaż to wszystko dobrze wymawiane było.. Mieszkam w jukeju od dziecka, większość swojego życia, angielski mam perfekcyjny, przyjezdzam do polski i przechodze koło placu zabaw i słysze fak ju XD albo #!$%@?ęty rockalone2k niby taki famili frjendli, zero bluzgów, no chyba że powie OŁ SZJET albo FAK JU to już jest spoko dla dzieci wtedy nie? XD a najgorsze to są
  • Odpowiedz
@Cztero0404: jak jadę furą to lubię sobie popatrzeć na ludzi stojących na przystanku do swojego kołchozu w deszczu i mrozie, popijając kawę. Wtedy świat jest piękny, całe życie na to pracowałem.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: jeszcze dupeczka na profilowym, nieno to jest jakis nabuzowany hormonami 13 latek bingo XDD az sobie ciebie zapisze bo takiego klauna nastoletniego dawno nie widzialem, a nie wstydzisz sie tak mitomanic? Przeciez to tylko jakis skrajny debil uwierzy w te twoje fantazje pryszczate o poteznym zarabianiu mimo ze post wczesnie plakales ze ktos cie nazwal biedakiem xD
  • Odpowiedz
mnie #!$%@? te polackie mówienie po angielsku,


@Frygus96: Rozumiem doskonale co odczuwasz, właśnie między innymi dla tego moje powyższe wypowiedzi wyglądają w ten sposób nie inny i żartuję sobie z tego. Doprawdy zaskakujące jest to jak łatwo jest zburzyć złudne poczucie wartości oraz bycia kimś osób niektórych, ci ludzie mają psychikę jak wafelki familijne. Nie żebym z siebie ofiarę robił, ale napisałem centralnie jeden ironiczny komentarz zwyzywali mnie od wieśniaków (tak
  • Odpowiedz
jak jadę furą to lubię sobie popatrzeć na ludzi stojących na przystanku do swojego kołchozu w deszczu i mrozie, popijając kawę. Wtedy świat jest piękny, całe życie na to pracowałem.


@iMarket: Nie mam czegoś takiego, czasami nawet chciałbym być na ich miejscu ponownie, wsiadasz w autobus płacisz za bilet i nic dalej nie obchodzi ewentualnie przystanek docelowy. Ja pracowałem żeby jeździć nowym mercedesem strzelam z 7 lat co najmniej.
  • Odpowiedz
jeszcze dupeczka na profilowym, nieno to jest jakis nabuzowany hormonami 13 latek bingo XDD


@OskarDeveloperski: Myślę, że powinienem wziąć z ciebie przykład i mieć mężczyznę na profilowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą ta kobieta z profilowego to Ava Max z którą miałem okazję pracować jeśli już chcesz wiedzieć x2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze raz, absolutnie nigdzie nie płakałem oto, że ktoś
  • Odpowiedz
ja mam furę za jedną wypłatę, wszystko trzymam w obligacjach i w etf na różnych rynkach, nie muszę pracować przez 10 lat w tym momencie.


@iMarket: Ja mam w sumie 3 samochody, jeden to fiat bravo bo nawet jak mnie już było stać na lepsze to jakoś nie chciałem go sprzedawać nie jest jeszcze jakiś turbo stary, wygodnie się tym jeździ łatwiej parkować zwłaszcza tak jak zaraz przed świętami pod supermarketem,
  • Odpowiedz
Tak, na pewno większość programistów


@CREATE_USER: Nie jestem programistą. Absolutnie nigdzie również nie napisałem, że tylko prawdziwa praca się liczy która nie jest za biurkiem, wręcz przeciwnie osoby które pracują za biurkiem też są bardzo potrzebne. Moja wypowiedź jeśli już była raczej nawiązaniem do tego, że w szkole pompują dzieciakom do głów, że jak się nie będą uczyć to będą kopać rowy albo wykładać chemię w sklepie. Gdzie każdy z nas
  • Odpowiedz
'Junior'' a co ty ku...a jesteś synem ojca z megalomanią czy psem równie dobrze w tytule stanowiska pracy mógłbyś mieć Fafik


Jestem ''senior developerem'' nie no, śmieszna jest ta nowo korpo-mowa. Najgorsze jest chyba to, że ci ludzie serio myślą, że są kimś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co ma kogo niby ku...a boleć? Jakieś kurpo szczury które udają, że coś robią jak szef przechodzi

I widzisz, ja nie
  • Odpowiedz