Wpis z mikrobloga

@wuwuzela1: Najlepsze jest to, że jak kiedyś laskom mówiłem, że jestem inwestorem kapitałowym to się krzywiły i pytały co to oznacza. Jak mówiłem, że no gram na giełdzie, forexie i na krypto, to się krzywiły jeszcze bardziej i pytały mnie czy da się z tego utrzymać. Dopiero później jak mówiłem, że jestem programistom to zaczynały być chętne do rozmowy, bo programista ma na pasku wypłaty wysoką pensję. Tyle tylko że ja
@enten podejście lasek do tematu pracy zmieniło się już jakiś czas temu. Teraz najlepiej jak masz pracę w której pracujesz zdalnie max 1h dziennie a resztę możesz jej poświęcać/opłacać jej podróże a jak jesteś profesjonalnym fotografem freelancerem to już w ogóle bank rozbity bo nie dość że bedziesz ją zabierał w egzotyczne miejsca to jeszcze jej będziesz robił zdjęcia na instagramika i wszystkie koleżaneczki będą jej zazdrościły
@OskarDeveloperski: I widzisz, ja nie muszę chwalić swoimi zarobkami w przeciwieństwie do was bo naprawdę zarabiam nie jak wy pokemony z gołymi kostkami chodzące do skecza czy innego kubano raz w miesiącu kupujące najtańszą pigwówkę w jakiejś szmacie calvina kleina za 8 dolarów z outletu udając bogatych
@OskarDeveloperski: Jesteś #przegryw założyłeś sobie troll konto (jakże ku...a śmieszne oskarek deweloperski order uśmiechu od prezydenta dostaniesz, zrobią ci taką buzie z pomóż dzieciom przetrwać zimę z brązu na sznurku) prawdopodobnie nosisz jakąś kurtkę która wygląda jakby była zrobiona z worków Jana Niezbędnego i piszesz XD na końcu każdego zdania jak niewyżyty gimnazjalista.
@Cztero0404: a no wiadomo twoje konto Cztero0404 to juz jest legit oficjal nie troll zupelnie i do tego lapiesz bul dupy o to jak ci sie wytknie ze jestes biedakiem bo dokladnie tak zachowuja sie bogacze, co nie? Jak ktos im napisze to oni zaczynajac wypisywac eseje po kilka zdan pelne zfrustrowanych wyzwisk XDDDD magazynier paleta
@OskarDeveloperski: Gdzie niby ''łapię ból dupy, że jestem biedakiem'' całe to ciśnięcie ludzi zaczęło się od tego, że jakiś koroposzczur mnie nazwał wieśniakiem nie biedakiem, ale to po pierwsze naucz się czytać. Po drugie każda normalna osoba ogarnęła, że zbiór moich powyższych wypowiedzi to jest parodia Sentino.
@OskarDeveloperski: Oczywiście, że tak. Nikt normalny nie wie kim jest Sentino dla tego jego postać przeszła do masowej internetowej pop-kultury. Tak śmiem bo zarobiłem ich w tym życiu już całkiem sporo pomimo relatywnie młodego wieku, ale to piszesz jak 14 latek kończąc każde zdanie ''XDDDD' na końcu, ponad to nie ja pierwszy zacząłem cisnąć kogoś od biednych.