Wpis z mikrobloga

  • 29
to nie jest żadna nowomowa,


@Nowekonto1238: nie no skąd. Przecież w Polsce nigdy nie było stanowisk typu "starszy inżynier". Od komuny tylko seniorzy wszędzie pracowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie to mam w dupie kto jak się tytułuje na stanowisku, ale nie zaklinaj rzeczywistości
  • Odpowiedz
@Cztero0404: A co miał napisać jak ma takie stanowisko w pracy ? Starszy informatyk, żeby dzbany zrozumiały ?
@heniek_8: Zdziwiłbyś się... Znam typa, co podrywał laski na to, że jest devopsem i jarał się jak im tłumaczył co to jest devops. No nie poruchał za często generalnie....
  • Odpowiedz
Ehh wsiury...


@Nowekonto1238: @GOHAN Wracajcie do swoich wielkomiejskich kawalerek przepraszam ''mikro apertamentów'' z kredytem hipotecznym za milion złotych na 30 lat najbliżej na Wilanowie pić kawę w proszku bo jutro na 9:00 do swojego korpo-januszexu macie gdzie będziecie się upominać o premię jakiejś 30 kilku letniej baby z głową szeroką jak telewizor która robi kawę i gałę szefowi za 150 zł premii na święta @Ogau ale to nie brzmi tak dumnie
  • Odpowiedz
@Cztero0404 a bycie w top 5-10% najlepiej zarabiających Polaków to nie jest bycie kimś pod jakimś względem?

Mowa tutaj o każdym, który się wyróżnia pod jakimś względem.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 Zdradzę Ci sekret, ja też czasami myślę, że jestem kimś i moja praca jest wymagająca i super ważne… tak myślę, dopóki firma nie wyśle nas na drugi koniec świata w przedziale bydlęcym (economy). Wtedy już wiem, że jestem w błędzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz