Wpis z mikrobloga

Cuckold Berkowicz się ujawnił. Nie tylko przyznał, że zespół ds. Równych Praw Mężczyzn, którego jest przewodniczącym to 'żart' to jeszcze przyznał, że jest przecikwo równemu wiekowi emerytalnemu, a także przeciwko równości w obowiązkowej służbie wojskowej:

Przecież równe prawa mężczyzn oznaczałyby np., że jest taka sama liczba kilogramów dopuszczalna do noszenia przez pracowników fizycznych, np. na magazynie w sklepie; oznaczałoby to też, że kobiety miałyby taki sam jak mężczyźni obowiązek służby wojskowej; podobnie równy wiek emerytalny wiązałby się z podniesieniem wieku emerytalnego dla kobiet, czego ja bym nie chciał.


Wołam wyborców Konfederacji z Krakowa - co wyście narobili wybierając go do Sejmu xD Oby w następnych wyborach ten błąd nie został powtórzony.

#polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #konfederacja #sejm #dyskryminacjamezczyzn #krakow
sildenafil - Cuckold Berkowicz się ujawnił. Nie tylko przyznał, że zespół ds. Równych...

źródło: temp_file61439245815990328

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Wołam wyborców Konfederacji z Krakowa - co wyście narobili wybierając go do Sejmu xD


@sildenafil: Rozdwojenie jaźni. Który to już raz dajesz się nabrać na konfę? I kto wrzucał ostatnio znalezisko jaka to konfa nie jest fajna bo zrobiła klub ds. praw mężczyzn? Teraz będziesz udawał, że ty to nie wiedziałeś, a za kilka miesięcy znowu jebniesz to samo.

W tamtym roku też się ośmieszyłeś spamując jak to "konfa jako jedyna
Kryspin013 - >Wołam wyborców Konfederacji z Krakowa - co wyście narobili wybierając g...

źródło: Screenshot 2024-03-01 at 13-45-08 Powstał zespół parlamentarny ds. Równych Praw Mężczyzn!

Pobierz
  • Odpowiedz
taka sama liczba kilogramów dopuszczalna do noszenia przez pracowników fizycznych


@sildenafil: To jest coś, czego nie rozumiem. Większość konserwatywnych mężczyzn, zamiast walczyć o zmniejszenie dopuszczalnych kilogramów dla mężczyzn, walczy o zwiększenie kilogramów dla kobiet ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakby nie dbali o mężczyzn, tylko zależało im, na #!$%@? kobietom ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@sildenafil: Ja to nie rozumiem, dlaczego niektórzy sądzą, że prawica będzie za równością płci. Prawica z definicji promuje tradycyjne podejście do ról płciowych, czyli różnicuje role, jaką dla społeczeństwa pełnią mężczyźni od roli kobiet. Równość płci to pogląd lewicowy. Innymi słowy ktokolwiek walczy o tak rozumianą równość, wyraża lewicowe poglądy na tę kwestię.

Natomiast to, że polska lewica nie przejmuje się tym problemem z męskiej perspektywy to osobny temat.
  • Odpowiedz
Większość konserwatywnych mężczyzn, zamiast walczyć o zmniejszenie dopuszczalnych kilogramów dla mężczyzn, walczy o zwiększenie kilogramów dla kobiet ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakby nie dbali o mężczyzn, tylko zależało im, na #!$%@? kobietom ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@FrauWolf: Ot i cała odpowiedź
  • Odpowiedz
@sildenafil czyli dzban jedynie co zrobił to ośmieszył idee i sprawił, że już nikt takiego zespołu (który faktycznie miałby na celu to co w nazwie) nie założy. Super partia xd
  • Odpowiedz
@sildenafil: W wypowiedziach, z którymi spotykam się online, mam wrażenie, że jest odwrotnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chciałabym, żeby mężczyźni byli bardziej "pro family" ( ͡° ʖ̯ ͡°) IMHO 15kg, to powinno być max, nie zaleźnie od płci. Raczej powinniśmy walczyć przeciwko "Januszom businessu".
  • Odpowiedz
@sildenafil: masz nadzieje ze ktos sie pochyli nad tym problemem a potem sie okaze ze to takie hehe zarciki. Dramat z tym jest, tyle istotnych spraw do zalatwienia, tyle do zrobienia dobrej roboty dla chlopakow, a ciagle sie czujesz jakbys dostal policzek. Powiedz synek kto tyle nie doł
  • Odpowiedz
@sildenafil:
konfederacja to partia do kompromitowania niewygodnych poglądów. O prawach mężczyzn robi się głośno? Wyślijmy tam konfederację na pewno to skompromitują!
  • Odpowiedz
@FrauWolf: Te kilogramy to akurat tylko jedna sprawa która uwypukla większy problem, też raczej wolałbym żeby limit ten był zmniejszony, ale to nie jest takie istotne, nie zrozum mnie źle. To tylko przykład. Ale można iść dalej. Tak samo przecież można powiedzieć o zrównaniu wieku emerytalnego - czemu zrównanie w górę? Czemu nie w dół? Jeżeli w górę to to tylko #!$%@? kobietom prawda? No nieprawda, bo przy 60 lat równej
  • Odpowiedz
@sildenafil
Ej, przecież ty sam nawoływałeś do głosowania na Konfederację chłopie i krytykowałeś każdego, kto próbował ci uświadomić, z jakiej gliny są ulepieni konfederaci. Mam szczerą nadzieję że ten wpis to dobry omen i znak, że zrozumiałeś o co chodzi politykom z tej formacji. Trzymam za ciebie serio kciuki, bo twój przekaz jest moim zdaniem bardzo słuszny i sprawiedliwy, mimo że twoje motywacje były w przeszłości raczej toksyczne i nastawione na wojnę
  • Odpowiedz