Wpis z mikrobloga

@BiauekRemover: mi jakiś czas temu tuner od tv padł, podjechałem do takiego speca, powiedział żebym przyjechał za godzinę bo pewnie tylko kondensator i za 30zł zrobi. No i tak było, śmiga elegancko. Ja nie musiałem kupować nowego, czy dłubać samemu z czymś, na czym się nie znam i do czego nie mam sprzętu, a dla niego to 15 min, parę groszy na kondensator i pewnie po robocie, a wszyscy zadowoleni. (
elita internetu dała się wyruchać na pana Andrzeja. Mordy, nie chcecie kupić może garnków? XD


@justlooking5: Ty, nie rozumiem skąd na vipok zrobiło się to uwielbienie #!$%@? do tych wszystkich panow mietkow co sobie gdzieś tam dlubia, najczęściej w jakiejś szarej strefie i wtedy wykopkom robi się mokro i dawajta wykop efekt bo tu jakiś chłopaczek dzierga na drutach żeby uzbierać na wakacje, tam. jakaś babcia sprzedaje pietruszke żeby do emerytury
@BiauekRemover: to też się podzielę fachowcową przygodą - wywalało nam w domu różnicowkę akurat jak włączaliśmy zmywarkę. Niebieski pasek rozkręcił ją trochę ale generalnie poza siedzeniem przed nią w rozpaczy nic więcej nie wykombinował, w końcu nie zna się na zmywarkach xD poddaliśmy się i zadzownilismy do fachowca, mówimy mu że zmywarka beko i że te korki wywala, a on się pyta czy lampka się świeci przy zmywaniu ta taka przy
Drugiego mam od napraw serwisów do kawy, chłop ma taki #!$%@?, że jak wbiłem do jego nory to tam dziesiątki ekspresów stoi.


@4mmc-enjoyer: daj namiar, mam chory ekspres a kolega co tu naprawiał na wykopie powiedział że nie ma czasów