Wpis z mikrobloga

@BiauekRemover: lubię tego typu gości, jednego mam od klimy w aucie, chłop normalnie w domku, garaż przerobił na "warsztat", tam se przyjmuje, zawsze z kiepem w mordzie, ale zna się fest i nigdy mnie nie wydymał, a dwa poprzednie warsztaty właśnie mnie wydymały.
Drugiego mam od napraw serwisów do kawy, chłop ma taki #!$%@?, że jak wbiłem do jego nory to tam dziesiątki ekspresów stoi. Nawet raz jak zgubiłem rurkę od
  • Odpowiedz
@BiauekRemover: ja mam takiego chłopa od pralek xd przyjeżdża starym neonem zawsze grzecznie pyt czy moze zamknąć drzwi żeby na czas diagnozy mu nikt nie przeszkadzał po diagnozie prosi o kawę herbatę (zaklep słowami czy może mi pan zalać kubek termiczny) i bierze się do pracy. Jak kończy sprząta po sobie mówi ile i wychodzi. Zawsze mówi zepsuło się a mogę to naprawić albo wymienić wybór należy do pana
  • Odpowiedz
@BiauekRemover: XD
Historia tego ogłoszenia jest taka:
Wczoraj akurat miałem jedną rzecz do naprawy, zależało mi na czasie więc wszedłem na OLX i dzwonię. Między innymi na to ogłoszenie tutaj. Zgłasza się Pani z ukrainy, która pyta co do naprawy i przekazuje namiar do fachowca. Naprawa sprawna, wszystko super, ale Pan Marek chyba nie istnieje xd Ogłoszenie dodała pani z Ukrainy, która bierze kwotę X od leada za przekierowanie.

Tak czy
  • Odpowiedz