Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś broni Biedronki tekstem "wystarczy czytać, co napisane", choruje na wybitne upośledzenie. Patrzę już dwa razy zawsze, żeby sie nie naciąć i co? Taki wał. Te #!$%@? wymyślają co rusz nowe myki, żeby naciąć klienta. Miałem mozarelle galbani po promocji, myślę - wezmę. Miała być po 2.5. Podchodzę, upewniam się, że to TA SAMA galbani, do koszyka. Przy kasie - nie ma promocji. Ki czort. A nie ma promocji, bo w promocji jest 100gramowa, a na półce 125 gram. I tak notorycznie ostatnio, bencwały
#biedronka
  • 41
wymyślają co rusz nowe myki

w promocji jest 100gramowa, a na półce 125 gram


@RyanWolf: no to co i rusz nowe myki czy stary numer znany od kilkunastu lat bo sam sobie przeczysz?
Wszelkie promocje, karty, punkty itp. to jest patologia. Nie tylko w dyskontach ale ogólnie. Załóżmy, że chcesz kupić jakiś sprzęt, ale wiesz że np. zawsze w lecie robią promocję, no to jak debil czekasz pół roku żeby zaoszczędzić paręset pln. A tak mogłaby być trochę niższa cena cały rok, a ty sobie kupisz rzecz po prostu wtedy kiedy chcesz, a nie czekasz żeby być trochę mniej wydymanym. Ludzie marnują kupę czasu żeby
@muszyna_skarbzycia masz 15 sek, ile zapłacisz za te pomidory? Jak po całym dniu pracy idziesz na zakupy to chcesz to odbębnić jak najszybciej a nie układać strategię, z czym zmatchowac banany i jogurt, jakbyś co najmniej Wiedeń podbijał w jakimś RPG
@RyanWolf zwykle to zwolennicy poglądu że UOKiK to komunis
zielonka18 - @muszyna_skarbzycia masz 15 sek, ile zapłacisz za te pomidory? Jak po ca...

źródło: image_picker_573E53CE-3CF1-4961-B548-5FDF63DC582F-10150-0000011A5B7D3C76

Pobierz
@RyanWolf: polecam zgłaszać reklamację poprzez ich apkę odkąd zacząłem zgłaszać to pracownice prawie w pas mi się kłaniają (wchodzisz Historia Transakocji> wybierasz paragon>przycisk Zgłoś problem z zakupami> i opisujesz lakonicznie sytuację + możesz dodać zdjęcia najczęściej dostaniesz e-kod większej wartości niż to co straciłeś, jeśli często będziesz zgłaszał to dostaniesz e-kod w wysokości straty.
@RyanWolf: albo promocja z aplikacją - no to skanujesz kod apki i jeb taki #!$%@?, bo promocja aktywuje się dopiero jak wejdziesz w apce w kartę z promocją produktu i dopiero wtedy dokonasz zakupu xDD O tyle dobrze, że nie ma problemu ze zwrotem natychmiast i już ci policzą tak jak trzeba choć te ~2 minuty stracone. Pilnować się z tymi #!$%@? trzeba, bez przejrzenia paragonu to nie odjeżdżam z parkingu.
A nie ma promocji, bo w promocji jest 100gramowa, a na półce 125 gram.


@RyanWolf: raz widziałem promocję na lechy. Pod spodem, dokładnie tam gdzie była wielka nalepka była paleta lechów. Tylko że to była promocja na lechy free jednak. Z ciekawości popatrzyłem i jakieś 2 rzędy piw dalej były lechy free. Tylko że w butelkach 0.33, a promocja była na 0.5, których w biedronce chyba nie było w ogóle. I
Jeśli ktoś broni Biedronki tekstem "wystarczy czytać, co napisane", choruje na wybitne upośledzenie.


@RyanWolf: masz rację, nie sztuka czytać, sztuką jest czytać ze zrozumieniem.

A nie ma promocji, bo w promocji jest 100gramowa, a na półce 125 gram.


Jeżeli cenówka mówi inaczej to zgodnie z prawem mają ci to sprzedać po cenie na półce. Wystarczy zgłosić przy kasie, ewentualnie zawołać kierownika
@RyanWolf: mnie też dziś wkurzyli. W gazetce promocja na tabletki do zmywarki, 2 w cenie 1 opakowania 20/24/36 sztuk. Myślę spoko, pójdę i kupię. Oczywiście ani jednego produktu nie było, były tylko opakowania 46 w górę. I to nie tak, że te mniejsze zostały wykupione, jak to bywa z niektórymi produktami. Ich po prostu nie było, nie wiem czy kiedykolwiek były xD