Wpis z mikrobloga

Palacze to podludzie…sytuacja z przed chwili , chuop po 40 pali cienkiego papierosa czem prędzej na peronie żeby jak najwiecej nawciagac się. Pociąg już jedzie a pet nadal cały. Zaciąga się jak szalony by resztę pęta wrzucić na tory… już nie wspomnę o toaletach na lotniskach gdzie wiecznie śmierdzi fajkami bo jaśniepan nie umie wytrzymać bez fajki kilka godzin. No podludzie
#papierosy #fajki #palenie #tyton
  • 159
według google to było dozwolone 30 lat temu, to dość sporo czasu na dostosowanie się do nowych zakazów


@Ilirian: no tak, to czemu kiśniesz, że jest informacja o zakazie? mają zdjąć, bo "wszyscy już wiedzą" czy co?
@ChlopoRobotnik2137: dlatego tak jak jestem wolnociowcem tak uważam że powinien być zakaz palenia w kraju, te zwierzęta nie nauczysz, beda palic ci na balkonie i bedziesz wychal caly czas smrod we wlasnym mieszkaniu o niedopałkach na plazy nie wspomne, nowa zelandia bodajze wprowadzala zakaz dla mlodych osob, u nas moznaby zrobic dla doroslych tez, nie szkoda mi januszy
Na Alkohol i papierosy to powinna być taka akcyza że ich kupno będzie praktycznie nie opłacalne,


@Njal: To nie jest dobry pomysł. Na słowniki ortograficzne i podręczniki do nauki języka polskiego już chyba wprowadzili.
@Njal: będzie ciężko na pewno sporo patoli ograniczy ale nadal będą pewne choć mniejsze grupy ludzi co będą dalej odwalać manniane, importując nielegalne pety lub samemu tworząc własne twory.
@ChlopoRobotnik2137: true też uważam palaczy za podludzi. Żeby dać się złapać na korporacyjne i polityczne fajki, które niszczą zdrowie i świadomie to sobie robić to trzeba być deklem. Ale to co mnie rozpierdziela najmocniej to kobieta palaczka. Ta kobieta świadomie truje swój organizm, a później kupuje maści, kremy, operacje zębów i biustu, żeby te skrzywdzone przez fajki tkanki jakoś jeszcze podciągnąć. Totalne zidiocenie. Takie laski od razu na lewo w tinderze
@chlodna_kalkulacja: ale przecież antytytoniowych kampanii społecznych było mnóstwo... Jak chodziłem jeszcze jako dziecko (~20 lat temu) do przychodni to pamiętam, że co na co drugiej ścianie wisiał jakiś plakat o szkodliwości palenia. I co to dało? Mniej więcej tyle co nic. Każda paczka papierosów ma na 3/4 powierzchni zdjęcia i napisy o szkodliwości. Przecież wiedzę o szkodliwości tytoniu ma już 10 letnie dziecko, o tym mówi się już w podstawówkach. Kampanie