Wpis z mikrobloga

Palacze to podludzie…sytuacja z przed chwili , chuop po 40 pali cienkiego papierosa czem prędzej na peronie żeby jak najwiecej nawciagac się. Pociąg już jedzie a pet nadal cały. Zaciąga się jak szalony by resztę pęta wrzucić na tory… już nie wspomnę o toaletach na lotniskach gdzie wiecznie śmierdzi fajkami bo jaśniepan nie umie wytrzymać bez fajki kilka godzin. No podludzie
#papierosy #fajki #palenie #tyton
  • 159
jak ktoś mi zaraz powie że kupi "na melinie" to ja bardzo chętnie pojadę do niego do miasta i niech mnie zaprowadzi na tą melinę gdzie kupuje ten alkohol, fajki i przy mnie się napije i zaciągnie, nawet zapłacę.


@Njal: daj znać jak będziesz w Łodzi, zaprowadzę Cię na 3 różne rynki miejskie gdzie na luzie kupisz fajeczki i bimber :)
@ChlopoRobotnik2137: najlepsze jest to, że na dworcach kolejowych jest zakaz palenia. Straż Ochrony Kolei powinna takich typów zatrzymywać w celu wystawienia mandatu, a później radź sobie sam jak pociąg odjedzie...
@ChlopoRobotnik2137 Leżę właśnie na onkologii. Dwie osoby po 60 z mojego pokoju nie mogą wytrzymać 30 minut bez zapalenia papierosa. Mamy balkon, ale smród i tak leci do środka. Jedna z nich miała gruźliczy kaszel przez całą noc do tego stopnia, że cały pokój zastanawiał się czy wzywać pomoc. Nie, ta osoba nie leży tu z powodu taka płuc. :p

Bonus: ta osoba non stop mówi o tym, ile to teraz "chemii"