Wpis z mikrobloga

Palacze to podludzie…sytuacja z przed chwili , chuop po 40 pali cienkiego papierosa czem prędzej na peronie żeby jak najwiecej nawciagac się. Pociąg już jedzie a pet nadal cały. Zaciąga się jak szalony by resztę pęta wrzucić na tory… już nie wspomnę o toaletach na lotniskach gdzie wiecznie śmierdzi fajkami bo jaśniepan nie umie wytrzymać bez fajki kilka godzin. No podludzie
#p-------y #fajki #palenie #tyton
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ostatnio w samolocie gościu przy mnie palił ten elektroniczny szit i wypuszczał dym/parę czy co to tam wylatuje pod koszulkę.. Dramat ten nałóg, chyba najbardziej #!$%@? ze wszytskich nałogów.


@Dominias: Palenie elektronicznych szitów w samolocie jest zabronione tak samo jak palenie papierosów.
  • Odpowiedz
Co więcej, wykopki są wielkimi wolnościowcami, a zawsze poparcie dla antynikotynowego zamordyzmu jest tu wysokie.


@vrim: Nie ma w tym żadnej sprzeczności. Twoja wolność się kończy tam gdzie zaczyna się wolność innego człowieka. Żaden wolnościowiec nie proponuje zmuszania innych ludzi do wdychania papierosów itd.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137 @Njal Akurat rzucam szlugi i nawet nie mam jakiegoś ciśnienia, ale jak czytam takie p---------e wykopków z kijem w dupie o palaczach podludziach to mam ochotę cały wagon kupić i wypalić na strzała
  • Odpowiedz
Najgorzej że liczba palących wzrasta, myślałem ze nikt już nie pali do momentu jak poszedłem do pracy


@necovsky: i twierdzisz że to ogół społeczeństwa? bo rzucasz jakieś bzdury typu "Najgorzej że liczba palących wzrasta", przedstaw jakieś dane a nie zgrywaj głupka
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: palenie papierosów dużo mówi o inteligencji osoby i bardzo się to sprawdza. Kto normalny kupuje coś o znacznie zawyżonej cenie, mega opodatkowane i w dodatku z wielkim napisem że to Cię zabija xD
  • Odpowiedz
@vrim: Bo masz zbyt niskie IQ by ogarnąć.. Wolność a odpowiedzialność.
Wolność to nie to samo co bezwzględna możliwość łamania publicznej etykiety.
Jak się nie potrafi zachować wśród ludzi to niech sp.... nie wszyscy chcą być biernymi palaczami i mieć syf, petowisko na każdym kroku.

Od kiedy wszedł zakaz palenia w miejscu publicznym ewidentnie widzę o wiele lepszy stan chodników, a nie wysypisko petów.
I nie ma tyle pijackich burd
Quassar - @vrim: Bo masz zbyt niskie IQ by ogarnąć.. Wolność a odpowiedzialność.
Woln...
  • Odpowiedz
@4mja: Naucz się czytać ze zrozumieniem. Gdzie napisałem o zmuszaniu do wdychania dymu papierosowego? Ludzie za dużo dymu wydmuchali ci w twarz, że aż tak zaszkodziło?

@Quassar Szafujesz pojęciami, których znaczenia nie znasz.

Jak się nie potrafi zachować wśród ludzi to
  • Odpowiedz
@vrim: Prawda jest taka że tylko patola pali, a jeszcze większa patola tego broni. Najlepsze są te pajace co jak palą to wychodzą na balkon i zamykają szczelnie drzwi i okna, żeby czasem im dymek nie naleciał. Ale już że wszystkim innym śmierdzi na całe osiedle to jest ok.
  • Odpowiedz
@OnNieMaJajek: bo te wykopowe "chłopy" to nie żadne chłopy, tylko podludzie na strzała. Czepiają się palaczy, a sami by pewnie palili, gdyby nie były takimi cipami i nie bali się, że jeden papieros ich zabije.

resztę pęta wrzucić na tory


@ChlopoRobotnik2137: no i co? Tory się od tego psują?
  • Odpowiedz
Palacze to podludzie


@ChlopoRobotnik2137: jedyna rzecz, za którą lubię swoje problemy jelitowe. Lubię sobie stanąć przy palaczu, który zasmradza okolicę i zrewanżować się mu soczystym bąkiem prosto w jego stronę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz