Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałabym znaleźć kiedyś chłopaka lub męża ale nie wiem czy moja atrakcyjność jest wystarczająca dla mężczyzn. Niby dużo osób mówi ze będąc przeciętna kobieta ma się dużo większy wybór niż przeciętny mężczyzna ale problem jest taki ze będąc przeciętna kobieta twój chłopak zawsze będzie miał z tylu głowy to ze nie wybrał modelki tylko zwyczajna dziewczynę. Jeszcze jak dojdą komentarze kolegów, ze nic specjalnego, ze mógł wybrać lepiej itd. I nie wiem co zrobić. Nie jestem gruba ani brzydka, po prostu normalna, ale dużo nadrabiam charakterem i w sumie dlatego mam kolegów. Nie zachwycam uroda, ale ludzie są generalnie zauroczeni moim charakterem zazwyczaj. Jak znaleźć normalnego chłopaka? W czasach gdzie standardy piękna są bardzo wysokie. #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
@mirko_anonim Odpowiem ze swojej perspektywy więc nie bierz do siebie. Kiedyś #!$%@?łem się do szaleństwa w jednej dziewczynie na studiach ode mnie z roku tak jak i kilku moich znajomychze względu na jej bezkompromisowy charakter i mega wysoka inteligencję. Z kolei ona jak rozumiałem miała straszne kompleksu na punkcie wyglądu i nawet jeśli się z kimś związała to chyba miała nadal kompleks tego że jest nieatrakcyjna i musiała to sprawdzić uwodząc kolejnych