Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałabym znaleźć kiedyś chłopaka lub męża ale nie wiem czy moja atrakcyjność jest wystarczająca dla mężczyzn. Niby dużo osób mówi ze będąc przeciętna kobieta ma się dużo większy wybór niż przeciętny mężczyzna ale problem jest taki ze będąc przeciętna kobieta twój chłopak zawsze będzie miał z tylu głowy to ze nie wybrał modelki tylko zwyczajna dziewczynę. Jeszcze jak dojdą komentarze kolegów, ze nic specjalnego, ze mógł wybrać lepiej itd. I nie wiem co zrobić. Nie jestem gruba ani brzydka, po prostu normalna, ale dużo nadrabiam charakterem i w sumie dlatego mam kolegów. Nie zachwycam uroda, ale ludzie są generalnie zauroczeni moim charakterem zazwyczaj. Jak znaleźć normalnego chłopaka? W czasach gdzie standardy piękna są bardzo wysokie. #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
@mirko_anonim: 1 opcja utucz p0laczka na kulę tłuszczu, gotuj mu obiady, pozwalaj ogladac mu mecz, z czasem stanie się tak gruby że żadna laska go nie zechce.

Ubieraj go w szpetne ubrania i wmawiaj mu ze wygląd w nich super. Pójdz z nim do fryzjera i obetnij go na łyso
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Jestem realistką w kontekście mojej urody. Poza wyglądem, jestem ,,unforgettable” - jakkolwiek narcystycznie to nie brzmi. Ale słyszałam to wielokrotnie. Po prostu wiem, jakie kobiety lubią mężczyźni i nie spełniam wszystkich wymogów piękna. I dlatego trochę się obawiam, czy ktokolwiek kiedyś się mną zainteresuje romantycznie. Bo mam 17 i dosłowni nigdy nikogo nie miałam.

@mirko_anonim zgadzam się z tobą, że gdybyś chciała, to pewnie byś znalazła jakiegoś chłopaka, bo faceci w większości wejdą w związek z kimś, kto im się nie podoba, by zaspokajać swoje potrzeby, ale i tak będzie marzył o ładniejszej dziewczynie i to da się niestety odczuć, że jest się dla kogoś substytutem, bo nie może mieć tego, czego naprawdę chce. W każdym razie nie przeczę, że są na świecie ludzie dla siebie
chłopak zawsze będzie miał z tylu głowy to ze nie wybrał modelki tylko zwyczajna dziewczynę.


@mirko_anonim: To nie do końca tak działa. Moja żona po dwóch porodach, zmęczona dziećmi i ogólnie życiem zdecydowanie nie wygląda jak supermodelka, ale dla mnie jest najpiękniejsza na świecie.
@mirko_anonim: Kiepski portal, tutaj kobiety się poniża głównie.
Ogólnie nie stresuj się. Ja poznałem swoją różową przez portal o ile jeszcze istnieje sympatia. Ona 19 ja chyba 21. Też jej bym nie określił jako supermodelka. Jeśli mnie jednak zapytasz czy miałem kiedyś w tyle głowy, że mogę wybrać lepiej ładniejszą itp. To odpowiedź nie. Wspólne zainteresowania zbliżone charaktery oraz gotowość dogadania się w większości aspektów i dziesięć lat związku już pykło.
charakterem


Wygląd jest fajny, bo się można pochwalić przed ludźmi, tylko jak się potem z kimś jest, a poza wyglądem w głowie pusto to o czym będziecie rozmawiać?

Bo mam 17 i dosłowni nigdy nikogo nie miałam.


I bardzo dobrze. Wybieraj mądrze, a nie po to byle z kimś być jako zapchajdziura. Na poważne związki jeszcze masz czas.
@mirko_anonim: