Wpis z mikrobloga

Floor press - 240kg :) ŁATWO z zapasem jak zwykle.

Czyli wygląda na to że na płaskiej już jest do zrobienia 250kg+ :)

CUN wystrzeliwuje! Dopiero od jakiegoś czasu zacząłem to odczuwać. Rozgrzewam się do floor press, łapię pustą sztangę, i zupełnie nieświadomie zaciskam ją z całej siły, wszystko totalnie napiętę, a przy wyciśnięciu, odrywają się plecy od podłogi bo z taką dynamiką ta sztanga zostaje wyrzucona :P
Zaskoczony pozytywnie jestem bo w niedziele robiłem te box squats z gumami 365kg, co naprawdę dowaliło mi CUN, wczoraj za dobrze się przez to nie czułem, a dzisiaj jak nowy :) Najważniejsze jednak ŁAPY! Mobility + zmiana pozycji siadów spowodowała ze dzisiaj tak tych łap prawie nie odczuwałem, i mogłem względnie normalnie skupić się na wyciskaniu a nie na tym jak łapy bolą, jak to zwykle po siadach miewałem.

Po Floor press, zrobiłem sobie Incline bench, budując się szóstkami do 180kg x 6 poszło elegancko. Potem stwierdziłem że zrobię back off sety na 120kg, zrobiłem 1x15 i 1x12 powtórzeń i już był koniec, pompa po prostu odcieła mi łapy :P Może za krótkie przerwy były.
Potem Lat pulldown 4x15 i amrap na 21 powtórzeń

No i wariactwo na koniec czyli DB shrugs, hantlami po 80kg. Miało być 3x25, a stwierdziłem że zrobię jeszcze 4,5 i 6 serię. Ale przez towar w głowie pojawiła się myśl "RÓB DALEJ, 8 serii!" Po 8 serii stwierdziłem że chyba dojadę do 10... jednak po chwili zrezygnowałem z tego pomysłu bo nie dało się głową rusząć i bałem się że zaraz coś się tak "zepnie" że będę przez kilka dni miał problem lol. Wyszły w tym jednym ćwiczeniu 32tony obciążenia przerzucone na kaptury xD Ciekawe czy jutro chociaż coś po tym poczuje.

Cały trening
Floor press 240kg x 1
Incline bench press - 120x6 140x6 160x6 180x6
Incline bench press back off 120x15 120x12
Wide lat pulldown 4x15 1x21
DB shrugs 80kg 8x25
Band triceps extension 3x65
Band pullaparts 3x25

#silownia #strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
IntruderXXL - Floor press - 240kg :) ŁATWO z zapasem jak zwykle.

Czyli wygląda na to...
  • 22
Jedno Ci powiem, te wpisy straciły na sile odkąd wszedłeś na bombkę, teraz żeby byl efekt wow, jedynie dobry wynik na zawodach musiałby wlecieć.


@XYZ91: ale ja ZYSKAŁEM NA SILE :) I wygląda na to że idzie coraz łatwiej a na sztandze coraz więcej. Potrzebuje czasu żeby zbudować teraz naprawdę fajne liczby. Bo towar to nie tylko środki i dawki ale właśnie też czas ekspozycji.
@IntruderXXL dzień dobry panie Intruderxxl mam pytanie może głupie może mondre. Robisz jakieś sesje rozciągania oprocz tych kosmicznych treningów? W sensie, nie #!$%@? Cię plecy czy cokolwiek od takich ciężarów? Aż cieżko mi sobie wyobrazić jak taki wielki chłop się rozciąga xD A typy co wyciskają 40na martwy ciagle w róbcie stękają ze ich plecy bola
dzień dobry panie Intruderxxl mam pytanie może głupie może mondre. Robisz jakieś sesje rozciągania oprocz tych kosmicznych treningów?


@cmdenergy: Ogólnie robię przed każdym treningiem siłowym i cardio 5-10min rozciągania, ćwiczeń które najbardziej mi pomagają pod dany trening. Ale ostatnio zauważyłem że to za mało i wprowadziłem 2-3 dłuższe sesje rozciągania, mobility, rollowania etc, 40-60min.
Mocno towar wpływa na CUN? Słyszałem właśnie że w pierwszych dwóch tygodniach ludziom wystrzela siła na bombie głównie przez aktywację CUN


@Ronnie96: Szczerze mówiąc, nie czułem tak tego na początku, ale od kilku tygodni zaczynam zauważać że "kop" jest niesamowity. To ciekawie musi być na oralach i na trenie :P Ale to na kiedyś sobie zostawiam, takie środki mi obecnie nie potrzebne.