Wpis z mikrobloga

@printf:

To on pracuje dla nas nie my na niego i to jego obowiązkiem jest odpowiadać wyborcom.

To niech wyśle oficjalnie pismo do Urzędu Miasta z prośbą o wywiad i pokaże, że typ z nim nie gada.
To jak ja do niego podejdę to mi ma też odpowiadać? Każdemu na ulicy ma odpowiedzieć? Ja rozumiem, że władza ma być rozliczana, ale wykrzykiwanie pytań na ulicy to naprawdę nie jest coś co
@Little_Juice Nie był w pracy tylko co najwyżej w drodze do niej to raz. Dwa, że chyba powinien zacząć od przywitania się, przedstawienia, powiedzenia dla jakiej redakcji pracuje i zadania pytania czy Mazur chce udzielić wywiadu. Poziom jak żula na dworcu.

- Panie złoty rzuć pan na browarka!
@Little_Juice: Torz chyba jest lekko rozczarowany wynikami swojego nowego projektu, więc szuka zadymy. Zupełnie nieistotny jest fakt że np. filmik z panią od OF miał chyba z 7 minut, a na temat była może z minuta. Reszta to były przechwalanki czego to on nie wie i jaki nie jest zajebisty ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Viking-: prezydent czy wiceprezydent nie pracuje od 8 do 16. Na tym stanowisku jest się w pracy do odwołania ze stanowiska. Być może przedstawił się wcześniej? Jeżeli nie to źle zrobił. Z pewnością wiceprezydent zachował się jak buc.
@rosomak94: pokazał ludziom i ukrócił "rady programowe". Przeprowadził wywiad z byłym dyrektorem zoo, gdzie ludzie dowiedzieli się o kulisach jego odejścia, dlaczego został zmuszony do milionowego wsparcia piłkarskiego Śląska Wrocław.
Pokazuje afery i aferki, końca niestety nie widać :-(
@Little_Juice Podobnie jak Torz. Spoko, że stara się wyciągać syf, ale z takim zachowaniem czekam aż zacznie wyłamywać wycieraczki w samochodach. A to że ktoś ma jakieś stanowisko czy zawód to nie znaczy, że ma 24/7 być do dyspozycji. Pytanie dziennikarzyny to nie stan kryzysowy.