Wpis z mikrobloga

Czy to normalne wśród kobiet z Ukrainy?
Wszystkie, które poznałem to mega się lansowały.
- iphone, choćby 5 generacji wstecz
- na bluzach, kurtkach jebitnie wielkie loga CK, Hugo Boss, etc
Nie mówię, bo z gadki bardzo spoko, nawet lepiej jak z Polkami mi się gada i spędza czas.

W Australii dziewczyny to mają zwykłe bluzy czy tam sukienki, bez takich logo.

#modadamska #moda #ukraina #kobiety #laski #tinder #zwiazki
  • 59
@Bury_Zenon: Bo na Ukrainie bieda, a iphone jest synonimem luksusu, tak jak te ciuchy z perspektywy biednej osoby
¯\(ツ)/¯ Polacy tez sie rajcowalk w latach 90 produktami z zachodu ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: i to samo czeka bialorusinòw jak obala łukaszenke, rosjanów, jak sie pogoni putina, indie jak sie otworzą na zachód, wietnam, laos, kambodża, chiny, korea płn
@Bury_Zenon: Im biedniejsi ludzie, tym bardziej muszą leczyć swoje kompleksy drogimi markami. W Niemczech to widać po imigrantów z bliskiego wschodu, Afryki czy jak teraz po Ukirainkach.
Im biedniejszy kraj, tym karyny bardziej #!$%@? w drogie ciuchy. W Polsce tez trochę podobnie, widać to po kobietach które ubierają się jak żony milionterów a #!$%@?ą do pracy komunikacją miejską.
Im biedniejsi ludzie, tym bardziej muszą leczyć swoje kompleksy drogimi markami


@Pabick: Z drugiej strony takie teksty, że "biedni ludzie próbują się dowartościować" też głównie mówią ludzie pracujacy za najniższa, których nie ets na te ciuchy z porządnym logiem.
iPhone 5 generacji wstecz to nie powód do lansu


@OrgStJones: Ta 5 generacji wstecz xD ty się #!$%@? rozjerzyj xD Jeśli widać kobiete z iphonem to niemal jest 95% pewności że to pro albo pro max, maksymalnie 2-3 generacje wstecz, przeważnie najnowszy.

Przecież obecny układ aparatów wszedł chyba z iphone 12, widziałeś kiedyś iphony z starszym rozkładem kamer z tyły telefonu? Bo ja dosłownie przez rok u nikogo nie widziałem niczego