Wpis z mikrobloga

@nairoht no to to akurat wiem
Amerykanskie hotele tak mają. Nawet są czujniki. Ogólnie nie lubię Ameryki pod względem bazy turystycznej. Cały świat ma normalne tanie noclegi a tam to za bardzo nie funkcjonuje. Głównie hostele czy hotele i ceny trochę z dupy xd

No akurat pralka to raczej zwykły dodatkowy zarobek bo 90% klientów by nie odpadło. Mogliby dać pranie za darmo i tak malo kto pierze bo zazwyczaj takie
  • Odpowiedz
@ktryb ale przecież 15 zł to nie jest na pokrycie kosztów. To zarobek. Jakby za ugotowanie wody w czajniku liczyli 5 zł xd jakby wliczyli 15 zł do ceny hostelu to ludzie by brali tańszy xd
  • Odpowiedz
@ktryb ale przecież 15 zł to nie jest na pokrycie kosztów. To zarobek. Jakby za ugotowanie wody w czajniku liczyli 5 zł xd jakby wliczyli 15 zł do ceny hostelu to ludzie by brali tańszy xd
  • Odpowiedz
No akurat pralka to raczej zwykły dodatkowy zarobek bo 90% klientów by nie odpadło. Mogliby dać pranie za darmo i tak malo kto pierze bo zazwyczaj takie noclegi są na maks parę dni.


@Simfecstio: szczególnie w hostelach gdzie większość klienta to robotnicy i swoje #!$%@? ciuchy by prali za każdym razem, a nawet jak to dodatkowy zarobek to co z tego? hostel według standardów nie musi mieć nawet opcji prania¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@nairoht a to w sumie akurat w hostelu nie widziałem pralki. Płatne pralki to raczej tanie prywatne kwatery w górach. Raczej w innych nie śpię xd a takie kwatery typowo pracownicze mają pralki za darmo. Raczej po prostu nie lubię mikro transakcji. Ale też mam w dupie. Xd jak coś to piorę w umywalce. Nie jeżdżę z dziećmi czy coś żebym miał prania jakoś dużo.
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik często w takich domach co sobie remontuja i robią pod wynajem to pralka już była. Zakup pralki zwraca się w cenie noclegu bo jakie koszty ponosi właściciel ? Prawie pościeli plus woda i ogrzewanie. Pewno robocizna związana z praniem jest więcej warta niż ten prąd.

A co jak ostatnio spałem w wielkim domu gdzie była ogromną kuchnia? To też dopiero zaczną zarabiać jak się kuchnia zwróci? Xd a widać było
  • Odpowiedz
@Simfecstio ale czy Ty rozumiesz, ze jest to opcja dodatkowa? Tak jak barek w pokoju hotelowym, jego zawartosc nie jest darmowa a wg Twojej retoryki powinna byc doliczona do ceny pokoju niewazne, czy ktos skorzysta czy nie. Jakby ta pralka byla dostepna za darmo to robole by se prali po jednym-dwa ciuchy i by ja mocno eksploatowali bo pewnie by chodzila caly dzien, trzeba by ja czesciej serwisowac a to jest
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: hehe, co z tymi robolami macie. Jedyne noclegi pracownicze gdzie spalem to pralka była za darmo xd ALe to taki domek jednorodzinny pod pokoje pracownicze.
Najczęściej płaci się w małych kwaterach. Gdzie robotników nie ma. To po 1. Po 2. To idiotyzm z tymi lodówkami, jest lodówka ale nic nie możesz włożyć bo już coś tam jest xd no to takie amerykanskie januszerstwo. Amerykanów też to wkurza. No ale
  • Odpowiedz
@IlawaNidzica nie rozumiem pytania. 3 kg ubrań to ja nawet nie mam jak jadę na weekend w góry xd to musiałbym na tydzień jechać. Ale to nie śpię tydzień w jednym.miejscu raczej. Poza tym. Jak Piore to raczej codziennie. Nie gromadzę ubrań z całego tygodnia xd wut. Jeździsz w ogóle na jakieś wakacje czy coś xd
  • Odpowiedz
@Pokojowa: fun fact w Holandii ludzie potrafią w ogóle nie mieć pralki i piorą w publicznych ustawionych np na stacji benzynowej xd jak zobaczyłem normalnie wyglądających ludzi idących z koszem szmat na stację benzynową to poczułem się jak w trzecim świecie xd
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko no to powodzenia w myciu w morzu. Ale nie raz myłem się w umywalce bo prysznic był na żetony a recepcja zamknięta. Nawet kiedyś kumpel mi nalewał do menażki wodę i podawał pod drzwiczkami od prysznica. Xd teraz będę brał... Swój prysznic na wszelki wypadek. Mycie się na stacji benzynowej w kiblu na niepełnosprawnych to standard niestety. Takich publicznych prysznicy raczej nie ma niestety. Nawet płatnych. W rzece też nie
  • Odpowiedz
@Simfecstio: no to takiego małego prania się i tak w pralce nie robi, nieekonomiczne to. Taka pralka to jest dla osób które są dłuższej podróży albo z dużą rodziną. I wtedy już ciężej zrobić pranie w umywalce.
  • Odpowiedz