Wpis z mikrobloga

@Schizotypoidal mnie jak i deweloperów w.w wtyczek mogą cmoknąć w #!$%@?, chrome zaraz wprowadzi manifest v3 i skończy się blokowanie reklam. Od kilku miesięcy jestem na Firefox i wszystkim również polecam, bo zaraz chrome będzie się nadawał do tarcia chrzanu.
Nie wiem tylko jak FF się odniesie do manifest v3, ale wypowiadali się że u nich będzie wszysrko działać jak do tej pory. Ja przeszedłem na Firefox bo po październikowo-listopadowej batalii Google
@korni007
Również siedzę na Firefox (+ ublock, YT enhancer, sponsorblock, don'tcareboutcookies i inne). Przynajmniej raz był etap, gdzie blokowało na amen (logowanie bez trybu incognito).
Również uważam, że nic lepszego chyba nie ma, ale nie wszystko jest tak "samośmigające" jak chciałby tego przeciętny użytkownik, a czasem potrzeba odrobinę zaangażowania i chwili cierpliwości zanim coś się zreperuje po ruchu Google
Czy jest już może #ai, które wszystkim youtuberom z #!$%@? ryjami na miniaturach dorysowuje #!$%@? w mordzie? Widziałbym taką wtyczkę do przeglądarki.


@KrolJulian: Ale wiesz, że oni to robią nie z nudów, tylko dlatego, że takie miniaturki lepiej się klikają?
I tak, jak z analizy wyjdzie im, że miniaturki z #!$%@? w mordzie się klikają to zaczną takie miniaturki robić