Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam, pracowałem 2 lata na stanowisku Specjalista ds. Exportu w januszexie.
Znalazłem ciekawą ofertę pracy z możliwością rozwoju.
Byłem na rozmowie, pytali o oczekiwania finansowe, rzuciłem kwotę na okres próbny 3msc. chciałbym 5000 brutto.
Po jakimś czasie odezwali się, że są zainteresowani ale oferują na start 4500 brutto ponieważ pomimo doświadczenia u nich jest inny system itd... Przyjąłem ofertę, pracuję się bardzo atmosfera nieporównywalna do poprzedniej pracy, nie wiedziałem, że do pracy można iść z dobrym humorem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za 3 tyg. kończy mi się umowa, jestem po wstępnej rozmowie z kierownikiem działu i mówi, że jest bardzo zadowolony i będziemy przedłużać umowę. Teraz pytanie, o jaką podwyżkę uderzać? Moje minimum to 1300 brutto w górę.
W poprzedniej pracy moje wynagrodzenie wynosiło ok. 6300 brutto. Chciałbym dostać te 5800 brutto.
Proszę o rady, nigdy nie negocjowałem stawki zawsze dostawałem podwyżkę która była zadowalająca. Z tego co się orientuje nie ma w tej firmie jakiś mega dużych zarobków, stąd moje pytanie czy 1000/1300 brutto po okresie próbnym jest możliwe do ugrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #pensja #wynagrodzenie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim: ja czasem pytam szefa w takich sytuacjach dyplomatycznie:

a o jakich pieniądzach możemy rozmawiać? Jak ty to widzisz?

czasem odbijali piłeczkę w moją stronę i nie dowiadywałem się niczego, czasem rzucali śmieszną stawkę, a czasem nawet lepiej niż to, co chciałem wstępnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim: Dlaczego pytasz o tak biedackie zarobki?

Ja #!$%@?. Za 4500 brutto to można co najwyżej robić najprostsze prace z małym +.

#!$%@?. Ludzie. Zacznijcie wymagać i się szanować!

Mam 7k brutto i to jest #!$%@? głodowa pensja. #!$%@?ć życie w januszexach. Zajmuje się podobnymi rzeczami co Ty.
zawsze dostawałem podwyżkę która była zadowalająca


@mirko_anonim: czyli zawsze dostawales ochlapy kolo 30% tego co bylo do wziecia. Pieniadze, podwyzka to nie jest cos co sie DOSTAJE. To cos co trzeba wynegocjowac (czytaj wyszarpac). Jezeli ktos sie zgodzil bez marudzenia to znaczy, ze do wyjecia bylo duzo wiecej