Wpis z mikrobloga

Trochę wstyd przyznać, ale grając w new balance i to na poziomie gothic, nie nightmare dostaję po dupie. Mam 70 siły i 300 hp i wszystko mocniejsze od wilka ma mnie prawie na strzała. Hajsu stale brak, bo leci na umiejętności. Chciałem zagrać gildia mroczny rycerz, ale quest z zabiciem paladyna wymagał bankructwa na zwoje. A kaplica mentora jest za farmą onara, gdzie doście wymaga na moim levelu zwojów przemiany w wilka lub krwiopijcę. Skrzynie mają losowy kod przy otwieraniu wytrychem, a po otwarciu lepszej respi się szkielet i bierze na hita. Albo nie umiem grać, albo lets plejerzy to turbo weterani. Przy starym returningru rebalance szybko szedłem w siłę i eksploracja mapy pod koniec pierwszego rozdziału nie stanowiła problemu. #gothic #returning #newbalance
Jarkendarion - Trochę wstyd przyznać, ale grając w new balance i to na poziomie gothi...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Na początku robisz wszystkie możliwe questy w mieście, i wątki gildiyjne, a tych w Khorinis jest naprawdę sporo, co daje ci kasiorę i expa. Robisz wątek Gallahada, co daje ci wstęp do gildii zabójców, co z kolei daje kilka questów na zabicie dość łatwo osób za dość sporo pieniędzy jak na start.
Gildia myśliwych też robisz co się da. Generalnie spokojnie z 10-15 poziomów idzie wbić nie wychodząc w ogóle
  • Odpowiedz
@Jarkendarion jeśli nie chcesz od nowa zaczynać to gildia myśliwych + czeladnik u harada + gridnowanie el bastardo z żelaza na kowadle. A jeśli cię korci to polecam odpalić newbalance na snc taki skyrimowy system rozwijania postaci plus pn ale mniejsza ilość na umiejętności.
  • Odpowiedz
@tragerus przeszedłem na snc i pierwsze 30 lvli bieda z nędza jest bo brakuje PN na naukę tych wszystkich pierdół łowieckich zbierackich itd. Boostujesz się dopiero na farmieniu lokacji typu pustynia czy obóz orków wokół zamku gdzie nastukasz kilka mln obrażeń do wydania.

Już wolę grać normalnie na 10 pn. Nawet poziom nightmare daje 10 pn na początkowe poziomy dopiero później ich liczba spada.
  • Odpowiedz
@Antorus: ja nie mam zadnego problemu z pn... odpowiednio robiac wszystkie zadania lokacje i zabijajac boski, yebak, topielec erola, szkielet wojownik boss przy za slonecznym kregiem itd w 1 rozdziale mam wymaksowane lowiectwo i kowalstwo
  • Odpowiedz