Wpis z mikrobloga

Programowanie #p0lka trwa w najlepsze. Wyskoczyła mi randomowa reklama Polskiej marki odzieżowej, oczywiście na zdjęciu bambo z p0lką, bo przecież czarni stanowią 90% polskiego społeczeństwa. Wbiłem na profil obczaić inne zdjęcia tej marki, i okazało się na każdym gdzie jest modelka + model jest p0lka i murzyn xDD jak są biali modele to pozują solo na innych zdjęciach
#przegryw #tfwnogf #blackpill
JohnnyPomielony - Programowanie #p0lka trwa w najlepsze. Wyskoczyła mi randomowa rekl...

źródło: Screenshot_20240221_191834_Instagram

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: wystarczy zwiększony ruch na stronie by magiczny algorytm Google komuś to podrzucił.
Albo jeszcze lepiej upolitycznienie tego, amerykańskie gowno seriale na tym jadą ze jak ci się czarna syrenka podoba lub nie to jest to deklaracja ideowa.
  • Odpowiedz
Bo jaki byłby sens wciskania czarnego modela do każdego zdjęcia promocyjnego marki, jeśli ciuchy miałyby być przeznaczone na rynek polski


@JohnnyPomielony: Polki dostają małpiego rozumu na widok czarnucha, drogie ciuchy nowych marek kupują głównie młode dziewczyny, poprzez asocjację obiektu pożądania (murzyńskiej knagi) z obiektem który próbujesz sprzedać powstaje impuls neuronowy który zachęca gadzi mózg kobiety do zakupu.

To analogiczna metoda do rozebranych lasek reklamujących kompresory warsztatowe ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: według danych z Wikipedii mniejszość Afrykańska w Polsce to około 2-3tys osób

cyganów w Polsce jest około 20tys

mimo 10 krotnie większej "mniejszości" to w reklamie występują praktycznie sami murzyni nie widziałem nigdy cygana w reklamie xD
  • Odpowiedz