Wpis z mikrobloga

@stanleymorison cała masa związków tak wygląda, jedne wychodzą inne nie. Mieszkam na Podkarpaciu, jak bym chciał znaleść kobietę o podobnym statusie materialnym to bym mógł za całe życie nie znaleść. Mam nikogo nie mieć ? Bo wykopek napisał że się nie ma prawa udać ?
@Saddam_Husajn: UX to nie IT, ona pewnie ma tylko wybujałe ego ci wszyscy ludzie co zarabiają spoko penge za zmienianie kolorów buttona, żeby był bardziej inclusive for diversity to są pierwsi do wywalenia, w obecnej gospodarce. Kiedy na be musisz być dev tester devops frontaś akrobata, ta ci przyjdzie i będzie patrzyć na appke jak na obraz i mówić czegoś mi tu brakuje i nie wiem czego? Dostając 3/4 twojej pensji,
Ja rozumiem, że może szukać kogoś łebskiego bo sama pewno nie jest karyną


@Asd15: Żeby nie była karyną to jeszcze musi mieć jakieś wartości zamiast być wydmuszką, która poza pracą i youtubowymi poradnikami dla pracoholików nie ma życia i nie mieć wybujałego ego (jak myślisz, że nie ma to znaczy, że jesteś ślepy a jak uważasz, że to nic złego to znaczy, że sam jesteś podobny).
@barber-barberski: bardzo ciekawy post odnośnie ux, zastanawiałem się czy iść w to - ale to właśnie zawsze to niebezpieczeństwo że zamiast na spoko ludzi się trafi na takie gagatki. A mnóstwo bab ciągnie do pracy właśnie i ciśnie na tę pozycje. I właśnie bałem się o to że to humanistyczna dziedzina it. Jak Ty na to patrzysz? Czego tam naprawdę oczekuje się uxa? Podniesienia zarobków z produktu? Jak zatrudniający ma np.
To trochę tak jakby powiedzmy konserwatorem zabytków został jakiś inżynier architekt mający kompletnego #!$%@? na punkcie współczesności i nowoczesnych materiałów i z góry #!$%@?ący wszelakie tradycyjne techniki budowlane, a wszystkie problemy, które przed nim staną będzie rozwiązywać za pomocą jakieś chemii, tworzyw sztucznych itp. itd.


@niecodziennyszczon: Dlaczego mam wrażenie, że tacy ludzie rzeczywiście obejmują stanowiska decyzyjne?