Wpis z mikrobloga

@Obiboq: w sumie spoko tylko ze straszna nudziara
swiaty rownolegle i pracoholizm? nie wie ze w symulacji nie jest wazne ile sie robi tylko do jakich dochodzi sie wnioskow? wiec to znaczy ze jest tylko teoretyczka z nudna praca

chociaz w sumie nie wiem, moze ma cos do powiedzenia ale niby tyle wiedzac stawianie wymagan? po co skoro materia jest tylko materia? rownie dobrze moglbym sie przysrac do tego ze ma
@Obiboq: Korposzczur-psychoterapeutka w jednym. To trochę tak jakby powiedzmy konserwatorem zabytków został jakiś inżynier architekt mający kompletnego #!$%@? na punkcie współczesności i nowoczesnych materiałów i z góry #!$%@?ący wszelakie tradycyjne techniki budowlane, a wszystkie problemy, które przed nim staną będzie rozwiązywać za pomocą jakieś chemii, tworzyw sztucznych itp. itd.


@niecodziennyszczon: A co, jeśli Ci powiem, że w tej robocie cały czas używa się chemii i tworzyw sztucznych, nie ucieramy pigmentów
@Obiboq: kolejny przykład na to, że baba ZAWSZE wymaga żeby chłop był od niej lepszy, nigdy równy, a na gorszego od siebie nawet nie splunie, bo ślinę zostawia na kutangę czeda. Ten krasnal zapomniał wspomnieć, że jeszcze chłop musi mieć minimum 185cm wzrostu.

No i dlatego później narzekają "buu zły facet mnie wykorzystał". No wykorzystał, bo wzięła sobie lepszego od siebie, a lepszy stawia warunki( ͡° ͜ʖ ͡°
@Obiboq: Jezu chryste, 155 cm 35 lat to jakiś el creatura del goblina, a wymagania spore. Ja rozumiem, że może szukać kogoś łebskiego bo sama pewno nie jest karyną, ale ona celuje w gości, których jest może z 1% i mają zazwyczaj lepszy wybór niż goblina. Dobrze, że się wypisałem z rynku matrymonialnego wieeele lat temu, ogólnie jak nie poznasz kogoś za młodu to potem masz takie 'rodzynki'.