Wpis z mikrobloga

Czy Waszym zdaniem w Resident Evil 4 Remake te bronie są najlepsze?

Pistolet - Red9

strzelba - Riot Gun

karabin snajperski - tutaj obydwa są dobre czyli zarówno SR M1903 i StingRay. Tyle ,że SR M1903 ponoć gorzej sobie radzi z Regeneradorami ,ale nie doszedłem jeszcze do tych potworów

karabin maszynowy - LE 5

magnum- Broken Butterfly

#residentevil #resident #gry #pc #gra #grypc #game #pcmasterrace
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Edenes:
Z własnego doświadczenia karabinu maszynowego jak i smg nie zbierałem nie widziałem w tym sensu jak i korzyści w zupełności wystarczy Red9 i Shotgun no i oczywiście Stingray (skupiałbym się tylko na tej snajperce)
Ogólnie taka podpowiedź żebyś zbierał pieniążki na Rpg ponieważ większość jak nie wszystkich Bossow jesteś w stanie zabić jednym strzałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@GrubyJoshi: z tego co czytałem to Stingray jest dopiero w 7 rozdziale do kupienia. Teraz jestem na początku drugiego rozdziału i zastanawiam się czy kupić tego SR M1903 czy jednak poczekać na tego Stingraya
  • Odpowiedz
@Edenes:
Szczerze, jeśli grasz pierwszy raz nie czytaj żadnych porad co kupić a co nie bo to zepsuje Ci odbiór gry, prowadź grę tak jak czujesz.
Kasy w grze starczy ci na luzie więc nie przejmuj się.
  • Odpowiedz
  • 0
@GrubyJoshi: spoko. Tylko jeśli możesz to napisz czy warto ulepszać już tą początkową strzelbę W-870 i ten pistolet Sg-09 R czy jednak nic nie ulepszać i czekać na lepsze bronie? Tyle ,że z drugiej strony pewnie ulepszając te słabsze bronie to jednak trochę amunicji zaoszczędzę
  • Odpowiedz
@Edenes: nie warto ulepszać początkowych w ogóle. Wszystko ładuj w red9. Wymaksuj go i zdobądź bilet na specjalne ulepszenie dla niego to będzie miał obrażenia jak shotgun
  • Odpowiedz
@Edenes: Imo warto trochę ulepszyć początkowe bronie, ale nie za dużo i imo tylko obrażenia jak już. Kasy Ci nie braknie więc na luzie możesz, a odsprzedaż je z minimalną stratą. Co do wymienionych broni to tak, Red9 kosi, chociaż nie jest tak dobry jak w oryginale. Riot gun najlepszy shotgun w remaku. W oryginale imo Striker, ale w remaku dostał mocnego nerfa też. Co do maszynowych karabinów zarówno w
  • Odpowiedz