Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czesc!
Wspolnie z moja malzonka spodziewamy sie na jesien dziecka dlatego zaczalem myslec o zmianie auta. Budżet raczej skromny, około 120tys za auto 2-3 letnie. Docelowo chcialbym sie przesiasc na SUVa lub kombi. Obecnie jezdze focusem ST.

Szukamy auta glownie do poruszania sie po miescie powiatowym, i raz na jakis czas trasy w gory.
Z wymagań:
- Swiatla matrix/led
- Podgrzewane fotele
- 150koni+
- Idealnie gdyby silnik byl na posrednim wtrysku (ale takich juz chyba nie ma :-)

Auta ktore biore pod uwage to:
- Volvo V60 T5 - wyglada spoko, jest chyba pojemny
- Volvo XC60 T5 - jw
- Ford Kuga/Escape 2.5 Hybrid
- Kia Sportage V / Hyundai Tucson
- Alfa Stelvio
- Mazda CX5
- Corolla TS 2.0 196KM
- Jeep Grand Cherokee (ale tutaj bylby starszy)

Co sadzicie o tych typach?

#motoryzacja #samochody #kia #volvo #toyota #jeep #mazda #kupautozmirko



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
- Idealnie gdyby silnik byl na posrednim wtrysku (ale takich juz chyba nie ma :-)


sa tylko nie w tych rocznikach

@Dwudziestydrugi: niby beka, ale przeciez stad jestem jaki jestem

A co drugi wysryw przegrywa sie zaczyna od teog jka mial kiepsko w domu.

Narcyzm sie najwyzej wyleczy kolo 20-25, a przegrywu nie, bo i tak przegrywa nie stac na terapie (nawet nie mowie o koszcie w pieniadzach)
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi: o chyste jak ja nienawidze takich ludzi. Oni chyba nie potrafią żyć bez poczucia przewagi nad ludźmi o niższych zarobkach albo bez podlizywania się ludziom, z którymi znajomość może zaowocować wyższymi zarobkami. Mam takiego jednego w robocie u siebie i ze wszystkich pracowników sprawia wrażenie najbardziej szurniętego ale szef się go nie pozbędzie bo wykonuje swoją pracę należycie i to wystarczy żeby reszta pracowników słuchała jego toksycznego #!$%@?. ( ͡
  • Odpowiedz
@sprawdzajacy: @Pandillero: można być cwaniakiem, można być idiotą ale jak połączy się jedno i drugie i posypie piniążkami to wyrastają wtedy takie kwiatki jak na załączonym obrazku (σ ͜ʖσ)
Swoją drogą, mam w robocie czasem do czynienia z prezesami lepiej i gorzej prosperujących firm i muszę przyznać, że większość z nich to właśnie takie kwiatki - no ale kto im zabroni?
Eh
  • Odpowiedz
Eh widzę, że zmarnowałem potencjał tej wstawki, wrzucę za jakiś czas jeszcze raz osobno bo może z tego wyniknąć ciekawa dyskusja ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Dwudziestydrugi: warto by było, może jak więcej takich znajdziesz to bedzie główna
  • Odpowiedz