Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Największym błędem jaki mężczyzna może popełnić to zauroczyć w kobiecie która nie jest nim zainteresowana (lub w ogóle nie masz do niej dostępu i możesz tylko patrzeć) i dołować się, że nie jest dla niej kimś więcej. Sam miałem kilka takich sytuacji i z perspektywy czasu wiem, że był to jeden z największych moich błędów (raz nawet złamałem nogę na siłowni, bo przecież nie mogłem nie zrobić serii na 100% kiedy ona była obok).
Nie poświęcajcie swojego czasu i głowy osobie, która nie odwzajemnia tego wobec was. Ona żyje swoim życiem, pewnie jest szczęśliwa czy to wśród znajomych czy może nawet jest w związku i nie myśli o tobie nawet minuty w ciągu dnia, a ty się przejmujesz i dołujesz.

I na koniec dobra rada: jak kobieta X nie jest tobą zainteresowana to wyjdź do ludzi i zaraz zobaczysz lub poznasz kobiete Y, która też ci się spodoba. Od razu ci przejdzie i zapomnisz o tej poprzedniej, bo tak działają hormony i ludzi umysł. Gwarantuję wam, że zainteresowana tobą kobieta 5/10 jest o niebo lepsza niż niezainteresowana 10/10. Zacznijcie myśleć o sobie, bo za kilka lat dalej będziecie sami i nieszczęśliwi, a wszyscy dookoła będą szczęśliwi.

Pozdrawiam i do następnego.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks #tinder #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Największym błędem jaki mężczyzna może popełnić to zauroczyć w kobiecie która nie jest nim zainteresowana


Moje każde zauroczenie takie było, a to dlatego, że w dzieciństwie byłem odrzucony przez matkę i teraz ciągnie mnie tylko do tych, które mnie nie chcą.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ogólnie się zgadzam, ale nie do końca. 5/10 nigdy nie będzie dobra, ani lepsza niz 10/10. Co to za gadanie, że skoro jest zainteresowana to i 5/10 masz się zadowolić
  • Odpowiedz
a wszyscy dookoła będą szczęśliwi.


Nie bardzo. Wszyscy, czy to w związkach, czy samotni są nieszczęśliwi po równo. Po prostu tego nie widać, bo płaczą w domowym zaciszu, a na zewnątrz zakładają maskę pod tytułem wszystko okej.
  • Odpowiedz
Nie bardzo. Wszyscy, czy to w związkach, czy samotni są nieszczęśliwi po równo. Po prostu tego nie widać, bo płaczą w domowym zaciszu, a na zewnątrz zakładają maskę pod tytułem wszystko okej.


@olokynsims: no ok każdego męczą pytania egzystencjalne o sens i istnienie, każdego czasami coś boli, ma jakieś przykrości albo mu ktoś z rodziny umiera

ale obiektywnie lepiej żyć w kraju gdzie jest dostatek i być osobą bogatą, niż
  • Odpowiedz