Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co sądzicie o turystyce matrymonialnej do miast powiatowych/małych miasteczek/wsi? W takich miejscach czuje się o wiele pewniej i mógłbym pozwiedzać, pokrzystać z różnych atrakcji a przy okazji poznać jakieś lokalne dziewczyny, które spacerują albo pracują w tamtejszych kwiarniach, pizzeriach, itp. Czasem w takich bywałem i mam wrażenie, że sama spokojne zwykłe dziewczyny tam się ostały ze zwykłych domów. Latem (ale to w małych miejscowościach) są jakieś festyny czy dożynki to też fajna okazja.

#przegryw #podrywajzwykopem #wies #miasto #zwiazki #relacje #niebieskiepaski #rozowepaski #tfwnogf #samotnosc #blackpill #redpill #tinder #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co sądzicie o turystyce matrymonialnej do mia...

źródło: Stary_S%C4%85cz_ul._%C5%9Aw._Kingi-whz-Henryk-%C5%BBychowski-1024x768

Pobierz
  • 18
@mirko_anonim

Jeszcze mniejsza szansa niż w dużym mieście. Raz, że młodzi masowo wyjeżdżają, bo nie ma zbytnio perspektyw jak nie dziedziczysz majątku/nie masz załatwionej dobrej lokalnej pracy i rozrywek skierowanych dla młodych, dwa, że jak jakaś 2x-latka zostaje to najczęściej ma już stałego partnera, dzieci, bo na ogół osiadający na stałe w małych miejscowościach znacznie szybciej zakładają rodzinę.
@mirko_anonim: dobry pomysl, nie sluchaj malkontentów. Trudne czasy wymagają alternatywnych rozwiazan mireczku. W duzym miescie walczysz z inzynierami z bliskiego wschodu, Oskarkami ktorzy wyjechali z pipidowek. Tutaj na prowincji zarobki 100k rok to juz jest ktos. ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w takiej Warszawie to Cie panna zabije smiechem
Co sądzicie o turystyce matrymonialnej do miast powiatowych/małych miasteczek/wsi?


@mirko_anonim: obczaj sobie ile znajdziesz na tinderze w ogole lasek w miastach powiatowych xD jak znajdziesz 10/20 to bedzie wow
a facetów jest znacznie wiecej (widziałem u kolezanki)

@PanieAreczku xDDD w moim miescie rodzinnych powiatowym jest wieksza dysproporcja niż na tinderze xD i mam wrazenie ze gorsze laski maja wieksze wymagania niz lepsze w wojewodzkich
@mirko_anonim: masz szansę na jakimś badoo sympatii czy innym optymalizatorze zasięgu na zadupiu, znaleść jakąś szarą myszkę córkę rolnika pracująca w sklepie lub ucząca się.
Ogólnie ma to sens, prosta dobra nie śmiała osoba trochę vibe jak laski z teorii wielkiego podrywu.
Tylko nie gloryfikować. Taka 20 letnia dziewica lub inna co nie miała chłopa paka, będzie gadać o granicach gdy chcesz złapać za kolano, a jak jej wytłumaczysz że czasem
Z moich obserwacji wynika że w miastach powiatowych to praktycznie sami emeryci i licealisci, większość młodych 20-30lat wyjeżdża do większych miast


@Kuba04: wobec tego trzeba celować w 15-19 :)