Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć,

Mirasy mam problem z zazdrością ale nie moja tylko żony. Na prawdę czasami jest wszystko świetnie ale jak pousuwałem portale typu FB itd ale ostatnio czuję, że wszystko idzie w złą stronę.

Czuję się tak osaczony do tego stopnia, że zerwałem znajomości ze zwykłymi koleżankami, w pracy w biurze też, że są kobiety to problem. Nawet jeśli w żartach napiszę do jakiejś różowej na wykopie to awantura. Tak sprawdza mi telefony służbowy też. Mam już dość tej kontroli. Czuję się jakbym stale był pod jakąś presją. W dodatku tłumaczy się, że w związku nie ma takiego czegoś jak prywatność, chce wiedzieć z kim jestem, gdzie i po co a ja czuję się za każdym razem winny temu.

Jestem na skraju już.

#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 29
prawda jest taka ze w poważnym związku przeglądnie telefonów/kompów to powinna być normalka


@czescmampytanie: Prawda jest taka, że to patologia a nie normalna rzecz... Mogę się zgodzić, że podejrzane jest jak pytasz partnera/kę o podanie telefonu bo chcesz coś sprawdzić a ten reaguje paniką ale jakieś szperanie sobie po wiadomościach to w żadnym razie zdrowe nie jest.