Wpis z mikrobloga

bo w końcu przyznałeś, że wariant rozbudowy ma sens. Skracamy drogę startową do 3000 metrów i mamy sensowny wariant rozbudowy (twoje słowa) bez tunelu


@lhotse89: napisałem że jedyny sensowny jest wariant z tunelem ale ty nie umiesz czytać. No trudno

to ja się poddaję


i bardzo dobrze bo na drogownictwie się nie znasz.

CPK jest zbyt złożonym projektem i wymaga oceny przez gremium ekspertów różnych dziedzin


czytam te raporty i każdy
@lhotse89: napisałem że jedyny sensowny jest wariant z tunelem ale ty nie umiesz czytać. No trudno


@nawon: napisałem, że:
- tunel jest planowany w jednym z wariantów
odpisałeś:
"takim który ma jeszcze sens"

To ty sam napisałeś, że wariant z tunelem ma sens. A ja dodałem, że da się go zrealizować nawet nie budując tunelu. Czyli ma większy sens, nieprawdaż?

i bardzo dobrze bo na drogownictwie się nie znasz.


@
tunel jest planowany w jednym z wariantów


@lhotse89: napisałem że wariant z tunelem ma sens bo daje możliwość rozbudowy na południe. nie oznacza to że popieram ten wariant tylko ogólnie że potrzebny jest tunel

zaznaczyłem jak otoczone drogami jest Okęcie


zaznaczyłeś że widzisz drogi i nie znasz się na drogownictwie ani normach budowy węzła drogowego.

W ogóle dostrzegasz tą subtelną różnicę między nami?


Tak zdecydowanie masz wybujałe ego i trzeba było
@lhotse89: napisałem że wariant z tunelem ma sens bo daje możliwość rozbudowy na południe. nie oznacza to że popieram ten wariant tylko ogólnie że potrzebny jest tunel


@nawon: typie, do czego potrzebujesz tunelu? Bo tłumaczę ci chyba trzeci raz, że rozbudowa nie wymaga tunelu, a ty dalej swoje xD

zaznaczyłeś że widzisz drogi i nie znasz się na drogownictwie ani normach budowy węzła drogowego.


@nawon: ciąg dalszy: ja podaje
typie, do czego potrzebujesz tunelu


@lhotse89: do budowy habu a nie małej rozbudowy dla O’Leariego

ciąg dalszy: ja podaje konkrety


xD pokaż projekt węzła panie brak konkretów xD

poprosiłem o jeden taki raport


czyli jak teraz nie pokaże ale ty i tak wiesz że tak jest to się lepiej poczujesz?

źródło jakiekolwiek inne niż "bo tak uważam"


Wilk, raporty i ty kiedyś

nie jesteś w stanie


Po prostu napisz sobie w
@lhotse89: do budowy habu a nie małej rozbudowy dla O’Leariego


@nawon: co ty bredzisz znów z O'Learym? W sensie: do budowy hubu trzeba tunelu na obwodnicy? WTF? xD Lotniska z tunelem w okolicy nie mogą być hubami? Ja wiem, że jest 2 w nocy, ale chyba wypiłeś za dużo

czyli jak teraz nie pokaże ale ty i tak wiesz że tak jest to się lepiej poczujesz?


@nawon: chłopie, ogarnij
do budowy hubu trzeba tunelu na obwodnicy


@lhotse89: do budowy habu potrzeba miejsca czyli ekspresówki w tunelu czyli kilka mld zł czyli cpk lepsze. Oprzytomnij tam

Wilk, którego argumentów odmówiłeś przytoczyć? Raporty, których odmówiłeś wskazać?


o 2 w nocy mam szukać coś co powinieneś znać na pamięć i sam tak mówiłeś xD Rozmowa z tobą to żart xD Okęcie jako hub to żart xD

twierdzisz, że nie trzeba hubu


Kontaktujesz tam
@lhotse89: do budowy habu potrzeba miejsca czyli ekspresówki w tunelu czyli kilka mld zł czyli cpk lepsze. Oprzytomnij tam


@nawon: nie wierzę, jaki ty jesteś ograniczony xD Tunel występuje na planach jednej z opcji rozwojowej Okęcia, tylko wtedy gdy nowa droga startowa miałaby 3700 metrów. Po jej skróceniu nawet do 3200 metrów, nie ma mowy o żadnym tunelu xD Oprzytomnij człowieku.

o 2 w nocy mam szukać coś co powinieneś
@lhotse89 Jak za dużo wypiłeś to przypominam że chodzi o cpk jako hub albo prawdziwą rozbudowę Okęcia a nie tylko wariant z tunelem. Raporty znasz ale wiesz że ich teraz po nocy z telefonu nie dodam. Jak Twoje ego tego potrzebuje to się czuj wygranym xD tylko na tym ci zależy.
@nawon: traktuję te słowa jako kapitulację w dyskusji, jak w przyszłości będziesz chciał wdać się w taką polemikę to jakkolwiek się przygotuj. Bo samo negowanie, rzucanie pustych hasełek i argumentacja na poziomie "nie, bo nie" to trochę mało (jeżeli wdajesz się w dyskusję z kimś, kto ma pojęcie w temacie)

A i pamiętaj o tym raporcie, pięć razy zamiast go przedstawić wolałeś napisać coś wymijającego. Za szóstym razem zrzuciłeś winę na
@lhotse89 To źle to traktujesz to ty chcesz hub w centrum miasta. Piszesz tylko o dostępnych wariantach Okęcia wiedząc ze są niewystarczające, piszesz o limitach mimo ze nie zostaną zmienione, dla ciebie wystarczy że jest droga obok i nie ma problemu z węzłem xD Nie będę przedstawiać ci tych raportów bo dobrze je znasz wiesz że w każdym cpk jest wskazywane ale dla swojego ego nic nie pamiętasz xD Nie obronisz stagnacji