Wpis z mikrobloga

@uranium14: Dziwne zeby w kraju gdzie ziemia i surowce sa tanie jak barszcz jedzenie bylo drogie...Ale porozmawiajmy chwile o rosyjskim przemysle ceramicznym i toaletach....( ͡° ͜ʖ ͡°) Wole zyc w bardziej rozwinietym spoleczenstwie i wiecej placic za bulke, przynajmniej nie musze sr*ac do dziury w ziemi i nie umre bo nie bede mial dostepu do lekow ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@uranium14: Podobne wrażenia jak niedouczony turysta z Zachodu wbije do PL i sie dziwi czemu ci Polacy narzekaja skoro tu jest tak tanio. Tyle, że tu mamy światowej sławy dziennikarza.
  • Odpowiedz
@uranium14 zastanawia mnie dlaczego panasusiak jeszcze nie wyjechal do rasyji, skoro tam jest tanio i wspaniale, tylko siedzi w tej okropnej Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Czyli mówicie że jeśli jako Polak pojadę do jakiegoś syfu typu Mali, rosja czy Namibia to wszystko będzie dla mnie tanie?


@SoplicaTadeusz: Niestety Polacy nie mają zbyt wielu kierunków turystycznych do wyboru, gdzie by był dla nas "money power".
  • Odpowiedz
@bukimi Przed wojną była to Ukraina, teraz pewnie jakiś Egipt.

@Towarzysz_Pawulon Niestety również zwróciłem uwagę na potężną drożyznę w USA. Jak wcześniej miałem percepcję, że Zurych, czy Londyn są drogie, tak po wizycie w NYC zmieniłem zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bukimi Jak to nie? Absolutna większość państw świata to dla nas właśnie taki kierunek. Na pewno cała Ameryka Łacińska, cała Afryka, Azja z wyjątkiem może jakiejś Japonii czy Korei i kilku bogatych państw arabskich, wyspy Oceanii, Europa na wschód od nas i większość Europy na południe od nas
  • Odpowiedz