Wpis z mikrobloga

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow Trzy lata temu odeszła ode mnie z 2 letnim dzieckiem baba (bez małżeństwa) twierdząc, że jestem przemocowcem i alkoholikiem. Jakoś długo to przeżywałem no i mi minęło. W między czasie sprawy o alimenty i kontakty z dzieckiem standardowo. No i ostatnio znalazła sobie bolca i jakoś nie umiałem w głowie przepracować tego, że jakiś typ być może będzie miał więcej czasu z moim dzieckiem niż ja i będzie je wychowywał. No i opowiadam to kumplowi z pracy, że troche to mnie przygnębia, a on:

"Stary pomyśl o tym tak, że typ gra Twoim save'ie. A czy Ty chciałbyś grać na czyimś save'ie?"

#!$%@? to było dwa tygodnie temu i już ani jednej negatywnej myśli nie miałem z tym związanej od tamtej pory :D #!$%@? wyleczył mnie lepiej niż kociara psycholożka feministka i to za darmo. xD
  • 103
"Stary pomyśl o tym tak, że typ gra Twoim save'ie. A czy Ty chciałbyś grać na czyimś save'ie?"


#!$%@? to było dwa tygodnie temu i już ani jednej negatywnej myśli nie miałem z tym związanej od tamtej pory :D #!$%@? wyleczył mnie lepiej niż kociara psycholożka feministka i to za darmo. xD


@4rcz4s: czyli pogodziłeś się z tym, że nie będziesz pełnił wiodącej roli męskiej w życiu własnego dziecka dzięki jakiemuś
jakoś nie umiałem w głowie przepracować tego, że jakiś typ być może będzie miał więcej czasu z moim dzieckiem niż ja i będzie je wychowywał


@4rcz4s: kurczę, no faktycznie, sytuacja bez wyjścia. Gdybyś tylko mógł dalej udzielać się w życiu swojego dziecka, spędzać z nim czas i dalej współuczestniczyć w jego wychowywaniu, zamiast narzekać, że ktoś inny to robi...
#!$%@? wyleczył mnie lepiej niż kociara psycholożka feministka i to za darmo.


@4rcz4s: wyleczył z depresji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ziom, nie wprowadzaj sobie do życia takiego nagłego pozytywnego wyparcia, po jakichś chłopskich rozumach.
Jeśli to nie jest przepracowane, to potem możesz #!$%@?ąć na dno jeszcze mocniej.

@4rcz4s: Koleś, to jest twój syn, żywa osoba, którą sprowadziłeś na ten świat i za którą jesteś odpowiedzialny, a ty jak dzieciak się podś#!$%@?, że hehe, teraz ktoś inny gówniaka będzie wychowywał i grał na moim savie, iks de. Biedne dziecko, weź mu to opowiedz na kolejnym widzeniu jeśli jeszcze w ogóle czasem je odwiedzasz, na pewno się razem pośmiejecie.
A może to tylko łatwa wymówka kobiety, która nie potrafi wziąć odpowiedzialności za swoje czyny?


@Shagal: ja pieprzę :D ten komentarz mnie szczególnie rozwala, bo wczoraj 95% komentujących w innym wpisie wydała wyrok "baba ma bolca na boku, its over" kompletnie z dupy, ale wtedy baba była ta zła, a nie facet ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla Ciebie picrel

Tutaj mamy osobę nadużywającą alkoholu, z bardzo niskim
NieBendePrasowac - >A może to tylko łatwa wymówka kobiety, która nie potrafi wziąć od...

źródło: 6338_kurs-pierwszej-pomocy

Pobierz