Wpis z mikrobloga

  • 0
@kratekk: Godzin nie zsumuje, bo to praca po nocach i dla samgo siebie, ale zaczalem to robić (jeżeli chodzi o sama animacje i model) w zeszłym roku w kwietniu
@scamp: Śmierdzi mi ten unreal, strasznie ma taki farcry'owy feeling to nie te czasy, że studia robiły własne silniki i prześcigały się w rozwiązaniach technologicznych teraz wszystko jest na jedno kopyto, a my mamy to zaakceptować i się cieszyć.
  • 2
@strusmig: To tak jak już wspominałem, cięzko jest mi to oszacować. Napewno zacząlem to robić rok temu, i codzienie kilka godzin na to poświęcałem. Natomiast sam temat zacząłem robić juz myśle w 2021, z roznymi wiekszymi przerwami, i finalnie miala to byc fizyczna makieta w skali h0, i pomyślem że fajnie by bylo mieć jakś refernecje do tego. No i skonczylo sie na animacji :D
scamp - @strusmig: To tak jak już wspominałem, cięzko jest mi to oszacować. Napewno z...

źródło: lomnica_2k_h0

Pobierz
@scamp: fajnie bardzo wygląda, ale same dźwięki otoczenia robiły atmosferę, natomiast muzyka ją psuła, tak samo jak właśnie takie skokowe ujęcia z dziwnych kątów
@scamp: ehh.. pojechac sobie w góry pendolino z Warszawy, pochodzić i wrócić w niedzielę wieczorem odpoczywając w wagonie . Nie dla psa to. Dla psa jazda 6 godzin autem po serpentynach nak robak konczać na drzewie pod Warszawą
@Fennrir no właśnie tak mi się wydawało że zbudowali coś nowego i szukałem właśnie zdjęć.
Starej stacji tej z renderu nie pamiętam. Ale szkoda że nie poszli w stronę piwnicznej zdrój- tam zrobili rekonstrukcję 1:1 i wygląda swietnie