Wpis z mikrobloga

to przynajmniej kilka sekund minie nim zdążę ocenić materiał


@Antibambino: faktycznie, oceniałem Cię przez pryzmat siebie, ja nie mam problemu oderwać wzroku od kobiety w bikini i jeśli coś oglądam to oglądam to co ja chcę a nie to co mi proponują ;)

@bacaa90

>-stringi to niekoniecznie dobry ubiór na plażę i zdjęcia do neta


@Kajtosz: musisz przygotować instrukcję e-cnotki co do akceptowalnego stroju na kąpieliska dla kobiet, nie wszyscy czytają w myślach świętojebliwych przegrywów


piękne powiedziane, ładne zesrańsko wykopowych talibów xDD
@d4wid: zesrać się o onlyfansiary, to dopiero trzeba mieć nasrane w głowie xD Ale widzę community przegrywów nie zawodzi - nieustający jazgot o to, że ktoś pokazuje dupe w internecie, jakieś publiczne lincze i te klimaty. Co większe łby nawet piszą programy do ubrania rozebranych, a jak ktoś zaczyna z tych internetowych moralistów się śmiać to nagle O NIE NO MYŚMY TYLKO TAK BAJTOWALI CO SIE CZEPIASZ SPERMIARZU TO TYLKO ŻARTY
@Zerp bo jak wiadomo, obrona swojego zdania to dowód że mi zależy na dupach w internecie. No tak było. Powinienem dać się zarzygać komentarzami inceliadzie i pozostawić je bez odpowiedzi.
Kolejny tag ai Boże xD jaki jest sens ubierania tych kobiet, nie można po prostu oglądać ubranych czy to dumna walka z lewactwem?


@przegro_pisarz: jakiś programista wymyślił że akurat zrobi skrypt do ubierania nudesów (być może hobby, być może jakaś praca magisterska) a ty chłopie podpinasz pod to polityke, weź się jebnij xD
@Sierzant_Stuleja dlatego świętojebliwe e-cnotki postanowiły tę "godność" przywrócić, bez pytania zainteresowanych o zgodę. Tak, tak. To jest dokładnie to o czym piszę. Jedni atencjonują się na gołą dupę, drudzy atencjonują się na swoją cnotliwość. Różnica jest taka, że onlyfansiary przynajmniej mają z tego kasę. Przegrywy mają jedynie pogardę.
Czy ta histeria jest teraz z tobą w pokoju?


@bacaa90: człowieku o co ty tak tutaj walczysz, nie martw się, nawet jak ogół kobiet znowu zacznie się szanować to i tak zawsze znajdzie się kilka, do których będziesz mógł walić konia. I to ci proponuję teraz zrobić, może trochę wyluzujesz.
@lab_rat musisz powiedzieć swoim kolegom przegrywom, żeby się nie rzucali jak małpy w zoo, bo trochę trudnej do zaakceptowania prawdy przeczytali. Chyba nie sądzisz, że wchodzenie w jakiekolwiek interakcje z waszą kliką jest dla mnie czymś pożądanym.
@bacaa90:

bo jak wiadomo, obrona swojego zdania to dowód że mi zależy na dupach w internecie.


To, że ktoś ma inne zdanie na temat świecenia cipą w internecie nie czyni go incelem/przegrywem wojownikiem patriarchatu czy co tam jeszcze aktualnie jest modne ¯\(ツ)/¯
tym, że świecą tymi dupami wszędzie gdzie się da. One potrafią nagrać filmik, jak w styczniu przygotowują posiłek w kuchni w stroju kąpielowym właśnie. Obrzydliwe, żenujące, uwłaczające normalnym kobietom, popieram walkę z tym zjawiskiem.


@Antibambino: i masz nakaz oglądania tego? Jakim cudem mi to nie wyskakuje?
jedne wykręty robią AI rozbierające kobiety, inne wykręty robią AI ubierające kobiety. Cymbałom w internecie nigdy nie dogodzisz, zawsze się do czegoś przyp***lą. Tutaj mamy do czynienia z iście muzłmańską fiksacją na temat kobiecego ciała i próbę kontroli damskiej seksualności poprzez wywoływanie poczucia wstydu. Stary zabieg wszelkiej maści zdewociałych, kołtuńskich odszczepieńców sygnalizujących swoją e-cnotę.


@bacaa90: weź meliski, po prostu ludziom się przejadły jakieś atencyjne lambadziary świecące dupą i cyckami, to tyle.