Wpis z mikrobloga

@Kajtosz ja nie bronie świecienia tyłkiem (bo to jest mi perfekcyjnie obojętne) tylko cisnę bekę ze zdewociałych nastolatków, atencjonujących się na swoją cnotę.

brawo, odkryłeś jak działa społeczeństwo


Społeczeństwo muzułmańskie tak właśnie działa, pełna zgoda, właśnie o tym pisałem od samego początku.
  • Odpowiedz
Tutaj mamy do czynienia z iście muzłmańską fiksacją na temat kobiecego ciała i próbę kontroli damskiej seksualności poprzez wywoływanie poczucia wstydu. Stary zabieg wszelkiej maści zdewociałych, kołtuńskich odszczepieńców sygnalizujących swoją e-cnotę.


@bacaa90: I hope she sees this bro
  • Odpowiedz
dobra talibie, już się tak nie gorączkuj


@matt-pitt:
-stringi to niekoniecznie dobry ubiór na plażę i zdjęcia do neta
- ty p--------y muzułmański nazisto, chcesz zamknąć kobiety w piwnicy i odebrać im prawa!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
-stringi to niekoniecznie dobry ubiór na plażę i zdjęcia do neta


@Kajtosz: musisz przygotować instrukcję e-cnotki co do akceptowalnego stroju na kąpieliska dla kobiet, nie wszyscy czytają w myślach świętojebliwych przegrywów
  • Odpowiedz
Ktoś ci każe te filmiki oglądać?


@bacaa90: Tak, algorytmy, ale problemem jest postępujące negatywne (wskaż mi jeden pozytyw!) zjawisko, a nie moja strata czasu na przełączenie filmiku.
  • Odpowiedz
Obrzydliwe, żenujące, uwłaczające normalnym kobietom, popieram walkę z tym zjawiskiem.


@Antibambino: W jaki sposób to, że ludzie na 4chanie, wykopie i w innych miejscach powrzucają sobie takie przerobione zdjęcia, walczy z tym zjawiskiem? Poza tym nie wiem, co w tym uwłaczającego dla innych kobiet, nikt nikomu nie każe się rozbierać, a gołe baby i ich koneserzy zawsze byli, są i będą.
  • Odpowiedz
@bacaa90: Trochę cię odkleiło typie. 4chan to pierwotnie wymierzył w e-thoty które niczym spamerskie boty reklamowały się między innymi na twitterze wrzucając posty z tagami z d--y aby przyciągnąć przypadkowych ludzi na swoje onlyfans.
  • Odpowiedz
Jest popyt jest podaż.


@bacaa90: rok 2024 a ludzie dalej wierzą, że mamy wolny rynek w medialnych treściach xD pomijam już to czy chodzi o gołe baby, czy o inne promowane treści, wychodzi na jedno.
  • Odpowiedz