Wpis z mikrobloga

Cześć, skończyłem inżynierkę stacjonarnie na kierunku Informatyka na Politechnice Warszawskiej i chcę teraz iść na studia magisterskie. Pracuję już kilka lat na pełen etat i chciałbym teraz jeszcze iść na magisterkę z informatyki w Warszawie (albo online jeśli takie studia gdzieś są w Polsce). Inżynierka na PW to już dla mnie wystarczający poziom i na magisterkę chce iść bez stresu tylko dla papierka. Gdzie mógłbym iść tak, żeby płacić małe czesne i gdzie jest łatwo zdobyć papier?
Po researchu znalazłem: WIT, AEH, PJATK, WSB, WWSI, VISTULA.
Proszę doradźcie mi, bo mało czasu zostało na rejestrację.

#studia #informatyka #warszawa #online #wit #wwsi #aeh #pjatk #wsb #vistula i #programowanie #magisterka
  • 12
  • Odpowiedz
@lajtowakaryna: mam podobna sytuację i wybiorę raczej wsb Opole ale nie informatykę tylko zarządzanie, specjalizacje optymalizacja procesów biznesowych ze względu na to, że tylko 1,5 roku i dużo taniej w porównaniu do infy.
  • Odpowiedz
@glowaWDZ: na wsb to studiuja debile i nikt na powaznie tej uczelni nie bedzie bral w przyszłości podczas rekrutacji. Nie byłem studentem ich ale pracowałem dla nich i wiem co to za cyrk. Myslisz ze na pw na magisterce tez ostro cisną?
  • Odpowiedz
że wam nie szkoda pieniędzy na takie coś. Już lepiej iść na jakąś uczelnie w wiosce zabitej dechami a chociaż jest tanio i taki sam efekt na koniec.
  • Odpowiedz
@kubekdudek: wcześniej chodziłem na dsw na informatykę i akurat trafiłem na dofinansowany kierunek więc tylko 180zł miesięcznie i jeszcze brałem stypendium za średnią to nawet na + pieniężnie wyszedłem i ogólnie uważam, że było mega spoko dało się sporo wiedzy wynieść z ćwiczeń i wykładów ale jak ktoś się nie chciał uczyć to faktycznie nie musiał i też zdał.
A teraz za 2 semestry 8400 zapłacę w sumie ale jak będę
  • Odpowiedz