Wpis z mikrobloga

@turbine: ty widzisz co sam piszesz xdd? Zeby wiedziec ze ktos jest przed toba to sie zadaje pytanie czy tez sa panstwo w kolejce i na ktora godzine. Nie moge sobie wyobrazic sytuacji ze ktos klamie ze jest umowiony na wizyte mimo ze w rzeczywistosci tak nie jest. Dentysta ci tak czy siak nie przyjmie jesli sie nei zarejestorwales wczesniej wiec nie wcisniesz sie w kolejke na chama xd.Pewnie jakas wizyta
@xceed: a informowali cię wcześniej o takiej opłacie? podpisywałeś jakiś regulamin czy coś? bo jak nic nie podpisywałeś to niech sobie w dupę to wsadzą xD

polecony za potwierdzeniem dostałeś czy zwykły list z ciekawości?

no i jak udowodnią że się umówiłeś na ten i ten dzień? rozmowy nagrywają? xD
@xceed: ale niemota z ciebie opie xD

nie umiesz mordy odezwać i się zapytać asystentke ile ew. czasu oczekiwania? albo poinformować jak człowiek ze nie masz czasu i wychodzisz?

poza tym to nie piekarnia, zawsze może wyskoczyć coś co przedłuży jakiś zabieg ¯\(ツ)/¯
@xceed: Po pierwsze idź z tym do jakiegoś mecenasa i zapytaj co zrobić.
Jak byłeś na godzinę i nie zostałeś przyjęty yo niech spier... :) ale lepiej pogadać z kimś mądrzejszym.
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: Prawdopodobnie była to wizyta prywatna, nie jakieś NFZ, gdzie każdego zapisują na jedną godzinę. Jak OP był zapisany na 14, a o 15:30 ma pracę to co miał zrobić? Można zrozumieć obsuwę +/- 30min. ale tam jeszcze były 2 osoby, czyli co najmniej kolejne 30min czekania. Czyli OP miał czekać ponad godzinę (chociaż miał co innego do załatwienia) i jeszcze płacić za kto grubą kasę? xD
@xceed: myślę, że sprawa do wyjaśnienia zwłaszcza, że obsługuje ich jakaś kancelaria. Wygląda to pewnie tak, że na koniec miesiąca eksportują wszystkie wizyty „pacjent się nie stawił” i wysyłają takie proformy do pacjentów. W Twoim przypadku wytłumaczenie, że byłeś, ale z powodu opóźnienia wyszedłeś powinno wystarczyć. Z drugiej strony takie praktyki są zrozumiałe, często gabinety nie są samych lekarzy tylko jakiejś placówki, która ich zatrudnia przez co właściciel placówki i tak
Prawdopodobnie była to wizyta prywatna, nie jakieś NFZ, gdzie każdego zapisują na jedną godzinę. Jak OP był zapisany na 14, a o 15:30 ma pracę to co miał zrobić? Można zrozumieć obsuwę +/- 30min. ale tam jeszcze były 2 osoby, czyli co najmniej kolejne 30min czekania. Czyli OP miał czekać ponad godzinę (chociaż miał co innego do załatwienia) i jeszcze płacić za kto grubą kasę? xD


@Nano22:
Nie zapisuje się kilku
@xceed od tego są zadatki. Plus ewentualnie regulamin, ktory powinien byc dla ciebie dostepny. Pani dentystka może użyć tej faktury w dowolny sposob, ale żaden nie bedzie prowadzil do wyegzekwowania od ciebie obowiazku jej uregulowania. Juz wiecej uzytku zrobi, jeśli po odpowiednim technicznym przystosowaniu, wykorzysta go do utrzymania higieny po toalecie.
@xceed mój dentysta to niby lekarz a jednak biznesmen pacjenci zapisani na minuty jak chcesz zrobic drugiego zęba to ponownie trzeba się umówić, jak sam stwierdził porsche samo się nie spłaci. Kiedy spóźniłem się na wizytę przez korek 10 minut i już nie mogłem poczekać bo kolejka umówiona, warto się było uczyć. Takie czasy
@przemax dwa dni temu miałem umówiony termin do chirurga od zębów na parkingu przed wizytą telefon że pan nie dojechał i przepraszają, nic więcej nie zrobisz mimo że prywatnie tylko info że zapraszają na kolejny termin za 3 tygodnie.