Wpis z mikrobloga

@Nobody32 no to mówisz o umowie (czynność zawarcia umowy jest obustronnym oświadczeniem woli) czy o regulaminie, którego treść stanowi jednostronne oświadczenie woli, a druga strona w sposób dorozumiany go akceptuje (co rodzi później wiele nieporozumień właśnie).

Najpierw mylisz ankietę o zdrowiu z umową, a teraz mylisz umowę z regulaminem...
  • Odpowiedz
@xceed: Jak się mam spóźnić to dzwonie/smsuję, że np będę z 10min po czasie. Jak mi coś wypada to też daję znać, chcociaż głupim SMSem. Nie musisz tego płacić, ale już więcej tam nie idź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie zapisuje się kilku osób na jedną wizytę nawet w gabinetach stomatologicznych na NFZ.


@Stachu_a_kto_przy_telefonie: byś się zdziwił - u mnie w mieście jest dentystka, która to praktykuje.

Byłem zarejestrowany na 14:00, specjalnie się zwolniłem wcześniej z pracy żeby pojechać. Wchodzę, a tam kolejka jak w pośredniaku, conajmniej 10 osób, z czego 5 stało bo miejsc siedzących w poczekalni za mało.
Spytałem kto jest ostatni, bo ja mam wizytę na
  • Odpowiedz
Po pierwsze idź z tym do jakiegoś mecenasa i zapytaj co zrobić.


@Etman1939: i wyda 200 zł na konsultację w sprawie faktury na 300 zł. Przecież mirki wyżej mają rację, dentystka liczy na naiwnych i można olać.
  • Odpowiedz
@xceed czyli trzeba zrobić tak: umówić się na wizytę, jeżeli usługa nie zostaje zrealizowana o ustalonej godzinie to zrezygnować iść gdzie indziej, wsiąść fakturę i wysłać do pierwszej dentystki.
  • Odpowiedz